Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Breloki odblaskowe

Breloki odblaskowe 

Zawieszki odblaskowe miękkie, zawieszki odblaskowe twarde, breloki z diodą LED, wszystkie w różnych kształtach i rozmiarach. Wszystkie idealne pod nadruk!

na stronę
Pokazuje 25 - 31 z 31 elementów
 • Szybki podgląd
  1,80 zł / szt.

  Opis: zawieszki odblaskowe twarde, w komplecie z łańcuszkiem kulkowym  lub karabińczykiem, wykonane z PMM. Ciekawe wzory, możliwość wyboru mixu kształtów pod identyczny nadrukRozmiar produktu: ok 5 x 9 cmNadruk: z możliwością nadruków UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru....

  1,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,40 zł / szt.

  Opis: zawieszki odblaskowe miękkie PCV. Wypełniacz sztywny  z pianki 3 [mm], zaczep łańcuszek kulkowy lub karabińczyk. Ciekawe wzory, możliwość wyboru mixu kształtów pod identyczny nadrukRozmiar produktu: ok 5 x 7 cmNadruk: z możliwością nadruków UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości...

  1,40 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,49 zł / szt.

  Opis: brelok odblaskowy MiśRozmiar produktu: 12 x 5 x 0,5 cmNadruk: TampodrukRozmiar nadruku: 30x15mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,49 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,10 zł / szt.

  Opis: odblaskowy brelok w kształcie domuRozmiar produktu: 55×55 mmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 25×30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,10 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  3,29 zł / szt.

  Opis: brelok z odblaskowym PVC oraz aluminiowym karabińczykiemRozmiar produktu: 32×280 mmNadruk: sitodrukRozmiar nadruku: 200×20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  3,29 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,19 zł / szt.

  Opis: breloczek na klucze w kształcie misiaRozmiar produktu: 50×70 mmNadruk: Tampodruk / UV-LedRozmiar nadruku: T: ø25 mm, UV: 20×10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,19 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,99 zł / szt.

  Opis: breloczek z karabińczykiem w kształcie mini odblaskowej kamizelkiRozmiar produktu: 45×56 mmNadruk: tampodrkRozmiar nadruku: 20×20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,99 zł / szt.
Pokazuje 25 - 31 z 31 elementów