Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Breloki skóropodobne

Breloki skóropodobne 

Eleganckie breloki skóropodobne, idealne pod nadruk. Zapraszamy!

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • Szybki podgląd
  2,60 zł / szt.

  Opis: brelok wykonany ze sklejki bambusowej i skóry PU (ekoskóra).  Rozmiar produktu: 35×98 mm Nadruk:  tampon / grawerRozmiar nadruku: 25mm x 30mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,60 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,60 zł / szt.

  Opis: kwadratowy, skóropodobny brelok możliwość dowolnej personalizacji. Min. zam.: 100 sztuk. Rozmiar produktu: 40 x 57 mm Nadruk: free printing Rozmiar nadruku: 28x28 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,60 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,20 zł / szt.

  Opis: brelok z ekoskóry w kształcie koszulki, znakomicie nadaje się do promocji widowisk sportowych z udziałem polskich drużyn. Wersja bez latarkiRozmiar produktu: 60 x 58 x 4 mmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 20x15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do...

  1,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,50 zł / szt.

  Opis: wykonany z poliuretanu antystresowy brelok w kształcie piłki do koszykówki. Idealny gazet dla kibiców tej dyscypliny sportuRozmiar produktu: 39x39x39 mm Nadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 20x7 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru

  2,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,00 zł / szt.

  Opis: brelok z ekoskóry w kształcie koszulki, który znakomicie nadaje się do promocji widowisk sportowych z udziałem polskich drużynRozmiar produktu: 60x58x4 mmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 15x20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,60 zł / szt.

  Opis: przydatny odstresowujący gadżet dla kibiców. Wykonany z poliuretanu brelok w kształcie piłki nożnej z wolnym polem pod logotypRozmiar produktu: 40x40x40 mmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 15x15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,60 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,10 zł / szt.

  Opis: wykonany z poliuretanu antystresowy brelok w kształcie piłki do siatkówkiRozmiar produktu: 40x40x40 mm Nadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 20x5 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,10 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,10 zł / szt.

  Opis: breloczek do kluczy z imitacji skóryRozmiar produktu: 40×68 mmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 10×15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,10 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,60 zł / szt.

  Opis: okrągły, skóropodobny brelok, możliwość dowolnej personalizacji Rozmiar produktu: 43 × 60 mm Nadruk: free printing Rozmiar nadruku: ø30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,60 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,60 zł / szt.

  Opis: prostokątny, skóropodobny brelok, możliwość dowolnej personalizacji Rozmiar produktu: 32 × 80 mm Nadruk: free printing Rozmiar nadruku: 20×47 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,60 zł / szt.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów