Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Inne gadżety odblaskowe

Inne gadżety odblaskowe 

Szeroka oferta na ciekawe i tanie gadżety odblaskowe. Poznaj nasze gadżety odblaskowe z nadrukiem!

na stronę
Pokazuje 25 - 34 z 34 elementów
 • Szybki podgląd
  6,80 zł / szt.

  Opis: maskotka słońce wykonana z odblaskowego materiałuRozmiar produktu: 120x120x17 mmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 50x6 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  25,00 zł / szt.

  Opis: osłona na plecak, wodoszczelna, z dwoma odblaskami. Wykonana z poliestru 210DRozmiar produktu: 11x3x15cmNadruk: sitodruk / transfer / transfer cyfrowyRozmiar nadruku: 120 x 250 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  25,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  3,90 zł / szt.

  Opis: okrągła lampka LED z migającym czerwonym światłem. Z klipsem. Bateria AG13 w komplecieRozmiar produktu: 5x1.8cmNadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 35 x 35 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  3,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  7,60 zł / szt.

  Opis: poliestrowa, odblaskowa obroża dla psa z plastikową sprzączką Rozmiar produktu: 500 × 18 mm Nadruk: epoxy Rozmiar nadruku: 16x10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  7,60 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,80 zł / szt.

  Opis: klipy magnetyczne do zamocowania na odzież, szybki, praktyczny montażRozmiar produktu: 7x6 cmNadruk: z możliwością nadruków UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  11,99 zł / szt.

  Opis: zawieszki miękkie na arkuszach, dostępne są w pięciu kolorach, po 10 szt. na arkuszu. Żaba, łoś, słoń, kangur, małpka, królik, pies, mysz, kaczuszkaNadruk: z możliwością nadruków UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  11,99 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  3,82 zł / szt.

  Opis: światełko odblaskowe dla rowerzystów i pieszych z dwoma opcjami migania oraz światłem stałym. Posiada zapinany nylonowy sznurekRozmiar produktu: 17,5 x ø 1,3Nadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 5 x 0,8 UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  3,82 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,80 zł / szt.

  Opis: okrągłe światełko odblaskowe z klipem oraz dołączoną baterią. Praktyczne rozwiązanie dla każdego rowerzysty, aby bezpiecznie cieszyć się jazdą w ruchu ulicznym. Produkt zawiera baterieRozmiar produktu: ø 4,8 x 1,2Nadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 2 x 1 UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od...

  2,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,39 zł / szt.

  Opis: światełko odblaskowe w kształcie serca z dołączoną baterią. Idealne na prezent. Produkt zawiera baterieRozmiar produktu: 4 x 3,2 x 1,4Nadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 2 x 1 UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,39 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,80 zł / szt.

  Opis: lampa ostrzegawcza z klipemRozmiar produktu: ø45 mmNadruk: tampodruk / UV-LedRozmiar nadruku: ø25 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,80 zł / szt.
Pokazuje 25 - 34 z 34 elementów