Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Blog tags

Długopisy ekologiczne z nadrukiem

Długopisy ekologiczne z nadrukiem 

Długopisy ekologiczne np. bambusowe, drewniane itd., na których możemy umieścić nadruk. Zapraszamy!

na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 51 elementów
 • Szybki podgląd
  4,40 zł / szt.

  Opis: automatyczny bambusowy długopis z błyszczącym chromowanym wykończeniem. Niebieski wkład Rozmiar produktu: 1x13,5 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowyRozmiar nadruku:  6 x 65 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,40 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,20 zł / szt.

  Opis: przyciskany długopis z kartonowym korpusem oraz zatyczkami wykonanymi z ABS-u. Niebieski wkładRozmiar produktu: 1x14 cmNadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 6 x 60 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  8,00 zł / szt.

  Opis: drewniany automatyczny długopis z drewna różanego i klonu, z kontrastowymi błyszczącymi chromowymi wstawkami. Czarne kartonowe pudełko. Niebieski wkładRozmiar produktu: 1,3x14 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowyRozmiar nadruku: 8 x 25 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości...

  8,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,90 zł / szt.

  Opis: naturalny drewniany długopis z przezroczystą skuwką. Czarny wkładRozmiar produktu: 1,5x12 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowyRozmiar nadruku: 5 x 25 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,96 zł / szt.

  Opis: długopis ze skuwką, całkowicie wykonany z makulatury. NiebieskiwkładRozmiar produktu: 0,8x15 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 5 x 70 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,96 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,60 zł / szt.

  Opis: automatyczny, wykonany z kartonu przyciskany długopis zakończony klipem z ABS-u. Niebieski wkładRozmiar produktu: 1x13,5 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 7 x 60 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,60 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,10 zł / szt.

  Opis: długopis z niebieskim wkładem. Wykonany z biodegradowalnego plastiku, papieru pochodzącego z recyklingu oraz drewnaRozmiar produktu: 1,1x13,5 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 7 x 70 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,10 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,99 zł / szt.

  Opis: przyciskany długopis, wykonany z biodegradowalnego plastiku i kukurydzy (53%) i kartonu z recyklingu. Niebieski wkładRozmiar produktu: 1x14 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 15x35 / 56x7 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,99 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,00 zł / szt.

  Opis: długopis bambusowy z plastikowymi kolorowymi elementami, bambus, plastikRozmiar produktu: ⌀1,3 x 14,2 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowyRozmiar nadruku: 6x30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,00 zł / szt.

  Opis: długopis bambusowy z plastikowymi kolorowymi elementami, bambus, metal, plastikRozmiar produktu: ⌀1,5 x 13,5 cNadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 6x40 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,99 zł / szt.

  Opis: długopis bambusowy z metalowymi elementami, bambus, metalRozmiar produktu: ⌀1,1 x 13,5 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowyRozmiar nadruku: 5x40 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,99 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,40 zł / szt.

  Opis: bambusowy długopis ze zintegrowaną końcówką dotykowąRozmiar produktu: ⌀1,1 x 13,8 cmNadruk: grawer laserowy / tampodrukRozmiar nadruku: 5x45 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,40 zł / szt.
Pokazuje 25 - 36 z 51 elementów