Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Długopisy ekologiczne z nadrukiem

Długopisy ekologiczne z nadrukiem 

Długopisy ekologiczne np. bambusowe, drewniane itd., na których możemy umieścić nadruk. Zapraszamy!

na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 48 elementów
 • Szybki podgląd
  0,96 zł / szt.

  Opis: długopis ze skuwką, całkowicie wykonany z makulatury. NiebieskiwkładRozmiar produktu: 0,8x15 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 5 x 70 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,96 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,60 zł / szt.

  Opis: automatyczny, wykonany z kartonu przyciskany długopis zakończony klipem z ABS-u. Niebieski wkładRozmiar produktu: 1x13,5 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 7 x 60 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,60 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,10 zł / szt.

  Opis: długopis z niebieskim wkładem. Wykonany z biodegradowalnego plastiku, papieru pochodzącego z recyklingu oraz drewnaRozmiar produktu: 1,1x13,5 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 7 x 70 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,10 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,99 zł / szt.

  Opis: przyciskany długopis, wykonany z biodegradowalnego plastiku i kukurydzy (53%) i kartonu z recyklingu. Niebieski wkładRozmiar produktu: 1x14 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 15x35 / 56x7 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,99 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,00 zł / szt.

  Opis: długopis bambusowy z plastikowymi kolorowymi elementami, bambus, plastikRozmiar produktu: ⌀1,3 x 14,2 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowyRozmiar nadruku: 6x30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,00 zł / szt.

  Opis: długopis bambusowy z plastikowymi kolorowymi elementami, bambus, metal, plastikRozmiar produktu: ⌀1,5 x 13,5 cNadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 6x40 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,99 zł / szt.

  Opis: długopis bambusowy z metalowymi elementami, bambus, metalRozmiar produktu: ⌀1,1 x 13,5 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowyRozmiar nadruku: 5x40 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,99 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,50 zł / szt.

  Opis: drewniany długopis z figurką świąteczną. Niebieski wkładRozmiar produktu: 150 mmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 60×8 MM UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,40 zł / szt.

  Opis: bambusowy długopis ze zintegrowaną końcówką dotykowąRozmiar produktu: ⌀1,1 x 13,8 cmNadruk: grawer laserowy / tampodrukRozmiar nadruku: 5x45 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,40 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  3,80 zł / szt.

  Opis: długopis bambusowy z metalowym klipem i końcówkąRozmiar produktu: ⌀1,1 x 13,5 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 45x5 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  3,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,90 zł / szt.

  Opis: bambusowy długopis z końcówką do ekranów dotykowych, metalowym klipsem i końcówką oraz niebieskim wkładem Rozmiar produktu: ø11 × 138 mm Nadruk: tampodruk/grawer Rozmiar nadruku: 70×6 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,59 zł / szt.

  Opis: bambusowy, przekręcany długopis z metalowym klipem, kolorowymi końcami i gumowym uchwytem tego samego koloru. Rozmiar produktu: ø12 × 135 mm Nadruk: tampodruk/laser Rozmiar nadruku: 60×7 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do...

  2,59 zł / szt.
Pokazuje 25 - 36 z 48 elementów