Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Długopisy ekologiczne z nadrukiem

Długopisy ekologiczne z nadrukiem 

Długopisy ekologiczne np. bambusowe, drewniane itd., na których możemy umieścić nadruk. Zapraszamy!

na stronę
Pokazuje 37 - 48 z 52 elementów
 • Szybki podgląd
  4,40 zł / szt.

  Opis: bambusowy długopis ze zintegrowaną końcówką dotykowąRozmiar produktu: ⌀1,1 x 13,8 cmNadruk: grawer laserowy / tampodrukRozmiar nadruku: 5x45 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,40 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  3,80 zł / szt.

  Opis: długopis bambusowy z metalowym klipem i końcówkąRozmiar produktu: ⌀1,1 x 13,5 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 45x5 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  3,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,90 zł / szt.

  Opis: bambusowy długopis z końcówką do ekranów dotykowych, metalowym klipsem i końcówką oraz niebieskim wkładem Rozmiar produktu: ø11 × 138 mm Nadruk: tampodruk/grawer Rozmiar nadruku: 70×6 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,59 zł / szt.

  Opis: bambusowy, przekręcany długopis z metalowym klipem, kolorowymi końcami i gumowym uchwytem tego samego koloru. Rozmiar produktu: ø12 × 135 mm Nadruk: tampodruk/laser Rozmiar nadruku: 60×7 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do...

  2,59 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,59 zł / szt.

  Opis: długopis "kwiatek", mix 6 wzorówRozmiar produktu: ⌀1,3 x 15,5 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 6x60 mm  UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,59 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,25 zł / szt.

  Opis: kartonowy długopis z końcówką do ekranów. Kolorowa końcówka i klips Rozmiar produktu: ø8×138 mm Nadruk: tampodruk, do 2 kolorów Rozmiar nadruku: 70x6 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,25 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,20 zł / szt.

  Opis: długopis ekologiczny. Z jednej strony długopis do ekranu dotykowego z drugiej strony długopis z niebieskim wkładem Rozmiar produktu: ø9 × 130 mm Nadruk: tampodruk, do 2 kolorów Rozmiar nadruku: 60×6 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru....

  1,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,99 zł / szt.

  Opis: kartonowy długopis z końcówką do ekranów. Kolorowa końcówka i klips. Rozmiar produktu: ø8×125 mmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 50×7 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,99 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,99 zł / szt.

  Opis: długopis z bambusa z metalowym klipem  Rozmiar produktu: ø11×135 mm Nadruk: tampodruk/grawer Rozmiar nadruku: 70×6 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,99 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,98 zł / szt.

  Opis: długopis ekologiczny z dwoma końcówkami (czerwoną i niebieską). Rozmiar produktu: ø9 × 140 mm Nadruk: tampodruk, do 2 kolorów Rozmiar nadruku: 60×6 mm Wkład:  niebieski czerwony UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,98 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,75 zł / szt.

  Opis: długopis z bambusa w ozdobnym opakowaniu Rozmiar produktu: 153 × 16 × 37 mm Nadruk: tampodruk/grawer Rozmiar nadruku: 70x6 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,75 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,59 zł / szt.

  Opis: długopis ekologiczny w opakowaniu Rozmiar produktu: ø9 × 145 mm Nadruk: tampodruk, do 4 kolorów Rozmiar nadruku: 70×6 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,59 zł / szt.
Pokazuje 37 - 48 z 52 elementów