Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Akcesoria do pielęgnacji

Akcesoria do pielęgnacji 

Zestawy do makijażu, zestawy do manicure, zestawy do kąpieli, plastikowe mydelniczki, szczotki do włosów, szczoteczki do zębów, masażery, miarki do ciała i wiele innych. Poznaj nasze akcesoria do pielęgnacji z nadrukiem! Zapraszamy! :)

na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 60 elementów
 • Szybki podgląd
  3,00 zł / szt.

  Opis: okład chłodząco-ogrzewający, wypełniony żelowymi kulkami umieszczonymi w przeźroczystym PVCRozmiar produktu: 9,5X9,5 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 50x30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  3,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,00 zł / szt.

  Opis: maseczka do sztucznego oddychania w etui z uchwytem na kluczeRozmiar produktu: Ø4,6X1,7 cmNadruk: tampodruk / druk cyfrowyRozmiar nadruku: 25x25 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  8,50 zł / szt.

  Opis: podróżny zestaw zawierający szczoteczkę i pastę do zębów, grzebień, maszynkę i krem do golenia. Zapakowany w plastikowe etuiRozmiar produktu: 15.5X6X2.6 cmNadruk: naklejka cydrowaRozmiar nadruku: 20x40 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania...

  8,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,90 zł / szt.

  Opis: podróżna, składana szczoteczka do zębów z PPRozmiar produktu: 11X2,2X1,9 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 20x6 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  3,80 zł / szt.

  Opis: wałek czyszczący do odzieży: składa się z 40 kawałków materiału o łącznej długości 3,5 mRozmiar produktu: Ø2.5X15 cmNadruk: tampodruk / naklejka cyfrowaRozmiar nadruku: 25x5 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  3,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  8,00 zł / szt.

  Opis: zestaw do szycia w metalowym pudełkuRozmiar produktu: Ø8X2 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowy / druk cyfrowyRozmiar nadruku: 40x40 / 80x80 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  8,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,00 zł / szt.

  Opis: podróżny przybornik do szycia z niezbędnymi akcesoriami. Plastikowe pudełkoRozmiar produktu: 7X6.5X1.5 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 40x30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  7,00 zł / szt.

  Opis: miarka BMI z ABSRozmiar produktu: 35X22X11 cmNadruk: naklejka / tampodrukRozmiar nadruku: Ø7X2 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  7,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,80 zł / szt.

  Opis: myjka do ciałaRozmiar produktu: Ø10 cmNadruk: tampodruk / naklejka cyfrowaRozmiar nadruku: 25x25 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,80 zł / szt.

  Opis: jednometrowa okrągłą miarka z przyciskiem. Wykonana z ABS-u. Długość 1 mRozmiar produktu: Ø5X1,4 CMNadruk: tampodruk / maklejka epoksydowa / naklejka cyfrowaRozmiar nadruku: 40x40 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zapraszamy do składania zapytań!

  1,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  8,40 zł / szt.

  Opis: ręczny wentylator wraz ze sznureczkiem do zawieszenia na szyi i z bocznym włącznikiemRozmiar produktu: 3 x 4 x 12 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowyRozmiar nadruku: 15x30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  8,40 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  9,00 zł / szt.

  Opis: krem do opalania z filtrem SPF 30. Opakowanie o pojemności 30 ml z karabinczykiem. Etykieta z listą składników dołączonaRozmiar produktu: 4,7X2,4X9 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 23x23 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  9,00 zł / szt.
Pokazuje 25 - 36 z 60 elementów