Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Bombki reklamowe

Bombki reklamowe 

Szeroka oferta na ciekawe i tanie bombki reklamowe. Poznaj nasze bombki z nadrukiem!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
 • Szybki podgląd
  18,00 zł / szt.

  Opis: zestaw 4 świątecznych bombek w gustownym, tekturowym pudełeczku. Każda bombka posiada czerwoną wstążkę z kokardą do zawieszenia na choince. Cały zestaw jest bogato zdobiony kolorowymi, świątecznymi motywami – również wnętrze pudełka. Bombki wykonane są z lekkiego, nietłukącego się tworzywa. Znakowanie możliwe jest na zewnętrznej części wieczka...

  18,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,60 zł / szt.

  Opis: płaska bombka świąteczna z metalicznym wykończeniem oraz wstążką. Rozmiar produktu: Ø75 x 15 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 40x40 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,60 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,20 zł / szt.

  Opis: ozdoba choinkowa w kształcie choinki wyposażona w haczyk do zawieszenia. Wyprodukowano w PolsceRozmiar produktu: 77 x 118 x 3 mmNadruk: grawer laserowyRozmiar nadruku: 25x30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru.

  1,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  8,00 zł / szt.

  Opis: zabawna świąteczna bombka z uchwytem ze wstążki. Indywidualny kartonik z dopasowanym wzoremRozmiar produktu: 6,9X6,9X6,5 cmRodzaj nadruku: naklejka cyfrowaWielkość nadruk: 15x10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  8,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  8,40 zł / szt.

  Opis: bombka świąteczna z perłowym wykończeniem, uchwyt ze wstążki. Indywidualny kartonik z dopasowanym wzoremRozmiar produktu: 7X7X6,5 cmRodzaj nadruku: tampodruk / naklejka cyfrowaWielkość nadruk: 40x15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  8,40 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  8,40 zł / szt.

  Opis: bombka świąteczna z perłowym wykończeniem, uchwyt ze wstążki. Indywidualny kartonik z dopasowanym wzoremRozmiar produktu: 7X7X6,5 cmRodzaj nadruku: tampodruk / naklejka cyfrowaWielkość nadruk: 20x15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  8,40 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  22,00 zł / szt.

  Opis: zestaw 6 świątecznych bombek w gustownym, tekturowym pudełeczku z ciekawym okienkiem w kształcie choinki. Każda bombka posiada wstążkę z kokardą do zawieszenia na choince. Cały zestaw jest bogato zdobiony kolorowymi, świątecznymi motywami – również wnętrze pudełka. Bombki wykonane są z lekkiego, nietłukącego się tworzywa.Rozmiar produktu: 240 x 158...

  22,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  19,00 zł / szt.

  Opis: Zestaw 4 świątecznych bombek w gustownym, tekturowym pudełeczku. Każda bombka posiada czerwoną wstążkę z kokardą do zawieszenia na choince. Cały zestaw jest bogato zdobiony kolorowymi, świątecznymi motywami – również wnętrze pudełka. Bombki wykonane są z lekkiego, nietłukącego się tworzywa. Znakowanie możliwe jest na zewnętrznej części wieczka...

  19,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,89 zł / szt.

  Opis: ozdoba choinkowa wyposażona w haczyk do zawieszenia. Wyprodukowano w Polsce. Artykuł na zamówienieRozmiar produktu: 70x105x3 mmNadruk: grawer laserowyRozmiar nadruku: 50x20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru.

  0,89 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,80 zł / szt.

  Opis: plastikowa bombka choinkowa z motywem bożonarodzeniowym, zapakowana w świąteczne opakowanieRozmiar produktu: 7,7 x 7,7 x 10 cmNadruk: naklejkaRozmiar nadruku: 4 x 2 cm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru.

  6,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,30 zł / szt.

  Opis: trzy świąteczne ozdoby na choinkęRozmiar produktu: 105×155×12 mmNadruk: transferRozmiar nadruku: 30×10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,30 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  7,00 zł / szt.

  Opis: zestaw ozdób swiątecznych, 6 sztukRozmiar produktu: 100×150×50 mmNadruk: naklejkaRozmiar nadruku: 50×50 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  7,00 zł / szt.
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów