Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Świece / zestawy świeczek

Świece / zestawy świeczek 

Świece mogą być idealnym świątecznym podarunkiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na świeczki, zestawy świeczek.

na stronę
Pokazuje 25 - 31 z 31 elementów
 • Szybki podgląd
  9,00 zł / szt.

  Opis: tradycyjna świąteczna dekoracja. Kiedy pali się świeczka, ciepłe powietrze unosi się do góry i 6 śniegowych płatków kręci się dookoła. Świeczka-podgrzewacz dołączonaRozmiar produktu: 12x7x2 cmNadruk: naklejka / laser / tampodrukRozmiar nadruku: 25 mm x 10 mm / 60 mm x 30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku...

  9,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  8,00 zł / szt.

  Opis: szklany świecznik tealight ze świeczką w kształcie brokatowej bombki. Pakowany w prezentowe pudełko PVC z dopasowaną kolorystycznie wstążką. Świeczka tealight dołączonaRozmiar produktu:  5XxX6 cmNadruk: tampodruk / naklejkaRozmiar nadruku: 15 mm x 10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od...

  8,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,90 zł / szt.

  Opis: świeczka zapachowa w metalowym pudełku. Dostępne różne zapachy Rozmiar produktu: ø 6 x 4,5 cmNadruk: grawer laserowy / tampodruk Rozmiar nadruku: 35x35 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,60 zł / szt.

  Opis: szklany świecznik w kształcie gwiazdki, zapakowany w srebrny kartonik z przeźroczystym wieczkiem i wstążeczkąRozmiar produktu: 8x7,5x2,5 cmNadruk: etykieta cyfrowaRozmiar nadruku: 30 x 60 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,60 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,00 zł / szt.

  Opis: świecznik "choinka" z wkładem tealight, w czerwonym ozdobnym pudełku z wstążką, szkłoRozmiar produktu: 9,9 x 9,4 x 2,3 cmNadruk: tampodruk, naklejkaRozmiar nadruku: 20x10 mm / według uznania UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,20 zł / szt.

  Opis: świeca o zapachu wanilii w dopasowanym kolorystycznie, metalowym pudełku Rozmiar produktu: ø60 × 32 mm Nadruk: tampodruk  Rozmiar nadruku: ø35 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,90 zł / szt.

  Opis: świeca w metalowym pudełku oplecionym sznurkiem. Zapachy: czekolada, pomarańcza lub wanilia Rozmiar produktu: ø64 × 50 mm Nadruk: tampodruk / grawer laserowy Rozmiar nadruku: ø45 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru.

  6,90 zł / szt.
Pokazuje 25 - 31 z 31 elementów