Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Blog tags

Świece / zestawy świeczek

Świece / zestawy świeczek 

Świece mogą być idealnym świątecznym podarunkiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na świeczki, zestawy świeczek.

na stronę
Pokazuje 25 - 29 z 29 elementów
 • Szybki podgląd
  8,00 zł / szt.

  Opis: szklany świecznik tealight ze świeczką w kształcie brokatowej bombki. Pakowany w prezentowe pudełko PVC z dopasowaną kolorystycznie wstążką. Świeczka tealight dołączonaRozmiar produktu:  5XxX6 cmNadruk: tampodruk / naklejkaRozmiar nadruku: 15 mm x 10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od...

  8,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,90 zł / szt.

  Opis: świeczka zapachowa w metalowym pudełku. Dostępne różne zapachy Rozmiar produktu: ø 6 x 4,5 cmNadruk: grawer laserowy / tampodruk Rozmiar nadruku: 35x35 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,60 zł / szt.

  Opis: szklany świecznik w kształcie gwiazdki, zapakowany w srebrny kartonik z przeźroczystym wieczkiem i wstążeczkąRozmiar produktu: 8x7,5x2,5 cmNadruk: etykieta cyfrowaRozmiar nadruku: 30 x 60 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,60 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,20 zł / szt.

  Opis: świeca o zapachu wanilii w dopasowanym kolorystycznie, metalowym pudełku Rozmiar produktu: ø60 × 32 mm Nadruk: tampodruk  Rozmiar nadruku: ø35 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,90 zł / szt.

  Opis: świeca w metalowym pudełku oplecionym sznurkiem. Zapachy: czekolada, pomarańcza lub wanilia Rozmiar produktu: ø64 × 50 mm Nadruk: tampodruk / grawer laserowy Rozmiar nadruku: ø45 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru.

  6,90 zł / szt.
Pokazuje 25 - 29 z 29 elementów