Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Blog tags

Breloki metalowe / aluminiowe / stop cynku / stal nierdzewna

Breloki metalowe / aluminiowe / stop cynku / stal nierdzewna 

Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na ciekawe i tanie reklamowe breloki metalowe. Wszystkie breloki sa idealne pod znakowanie, zarówno grawerem jak i nadrukiem w kolorach! Zapraszamy!

na stronę
Pokazuje 1 - 45 z 177 elementów
 • Szybki podgląd
  5,50 zł / szt.

  Opis: brelok do kluczy z dużym miejscem na logo. Wykonany z ciemnego matowego metalu z kontrastującymi błyszczącymi wykończeniami. Prosta wersja breloka R73227. Pakowany w czarne opakowanie upominkowe Rozmiar produktu: 56 x 28 x 7 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 35x23 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów...

  5,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,90 zł / szt.

  Opis: stylowy brelok stanowiący kombinację metalu i ekoskóry. Pakowany w czarne kartonowe opakowanie upominkowe Rozmiar produktu: 62 x 10 x 10 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 32x5 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, technikiznakowania oraz od ilości...

  6,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,00 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok w kształcie linijki Rozmiar produktu: 59 x 22 x 2 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 45x8 / 45x17 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, technikiznakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,90 zł / szt.

  Opis: brelok w kształcie klucza francuskiego z ruchomym elementem. Klucz zmienia swoją rozwartość na 4 mm Rozmiar produktu: 65 x 20 x 9 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 20x2 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, technikiznakowania oraz od ilości kolorów...

  4,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,50 zł / szt.

  Opis: brelok metalowy w kształcie klucza samochodowego. Pakowany w opakowanie upominkowe Rozmiar produktu: 65 x 23 x 6 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 17x6 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, technikiznakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do...

  4,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,90 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok w kształcie wiertarki Rozmiar produktu: 48 x 24 x 5 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 17x4 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, technikiznakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,80 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok w kształcie ciężarówki Rozmiar produktu: 71 x 27 x 6 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 43x12 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, technikiznakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  8,00 zł / szt.

  Opis: brelok w kształcie tarczy hamulcowej z ruchomym elementem. Wykonany z metalu oraz ekoskóry Rozmiar produktu: 65 x 30 x 10 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 14x4 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, technikiznakowania oraz od ilości kolorów nadruku....

  8,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  8,00 zł / szt.

  Opis: brelok metalowy w kształcie amortyzatora. Posiada funkcję sprężyny Rozmiar produktu: 62 x 12 x 12 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 15x5 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, technikiznakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do składania...

  8,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,70 zł / szt.

  Opis: brelok z poliestru i metaluRozmiar produktu: 25×120×5 mm Nadruk: transfer / nadruk UV Rozmiar nadruku: 90x18 / 50x10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,70 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  69,00 zł / szt.

  Opis: zestaw składający się z narzędzia wielofunkcyjnego i breloka narzędziowego. Funkcje narzędzia: kombinerki, przecinak, nóż o gładkim ostrzu, piła, śrubokręt płaski i krzyżowy, pilnik, otwieracz do puszek i butelek. Wyposażony w blokadę wszystkich elementów. Funkcje breloka: nóż, śrubokręt płaski i krzyżowy, otwieracz do butelek, latarka. Oba gadżety...

  69,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,50 zł / szt.

  Opis: aluminiowy, malowany brelok z pasującym kolorystycznie paskiem poliestrowymRozmiar produktu: 27×68×6 mm Nadruk: tampodruk / grawerRozmiar nadruku: 20x25 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania oraz od ilości kolorów nadruku.

  4,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,80 zł / szt.

  Opis: brelok o kształcie choinki, idealny do znakowania epoxyRozmiar produktu: 35x40 mmNadruk: epoxy / grawer laserowyRozmiar nadruku: 29x30 / 10x20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,80 zł / szt.

  Opis: brelok z żetonem (pound GBP) do wózka. Lakierowany na przedniej stronie. Żeton o wymiarach Ø23,43mm i grubości 2,8mmRozmiar produktu: Ø2.3X8 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowyRozmiar nadruku: 15 / 15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania...

  1,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,90 zł / szt.

  Opis: brelok z żetonem (EURO) do wózka. Lakierowany na przedniej stronie. Żeton o wymiarach Ø3,2cm i grubości 2,1 mmRozmiar produktu: Ø2.3X8CMNadruk: grawer laserowy / tampodrukRozmiar nadruku: 15x15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania oraz od...

  2,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,40 zł / szt.

  Opis: brelok z żetonem do wózków ze stali nierdzewnej. Wielkość nadruku: 73 x 23 x 1 mm Nadruk: epoxy/kolorowy grawer Rozmiar nadruku: 50x15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,40 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,40 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok  z trzema końcówkami w kształcie litery "I", prostokąta i serca. W czarnym kartoniku. Rozmiar produktu: 60 x 31 x 5 mm Nadruk: grawer laserowy/epoxy Rozmiar nadruku: 14x22 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,40 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,90 zł / szt.

  Opis: brelok do kluczy w kształcie @ w czarnym pudełku. Rozmiar produktu: ø36 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: ø35 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,00 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok w kształcie serca, w czarnym kartoniku. Rozmiar produktu: 42 x 87 x 3 mm Nadruk: epoxy / laser Rozmiar nadruku: 41x35 / 30x15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,80 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok w kształcie "1" z wzorem z włókna węglowego. W czarnym kartoniku. Rozmiar produktu: 76 × 30 × 2 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 8x30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,20 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok w kształcie piłki. Dostarczny w eleganckim opakowaniu. Rozmiar produktu: 69 x 32 x 3 mm Nadruk: epoxy/grawer laserowy Rozmiar nadruku: ø28/ø30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,40 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok w kształcie połowy piłki. W czarnym kartoniku. Rozmiar produktu: 90 x 30 x 12 mm Nadruk: epoxy/grawer laserowy Rozmiar nadruku: ø24 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,40 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  7,50 zł / szt.

  Opis: brelok o kształcie felgi samochodowej w czarnym opakowaniu prezentowym. Rozmiar produktu: ø34 x 5 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: ø10/ø12 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  7,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,80 zł / szt.

  Opis: metalowy, czterolistny brelok w kształcie koniczyny. W czarnym kartoniku. Rozmiar produktu: 95 x 35 x 3 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 20x15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,80 zł / szt.

  Opis: metalowo plastikowy brelok do kluczy w kształcie samochodu. Rozmiar produktu: 42 x 58 x 4 mm Nadruk: tampodruk / grawer laserowy Rozmiar nadruku: 30×10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,60 zł / szt.

  Opis: aluminiowy brelok w kształcie samochodu z funkcją otwieracza do butelek. Rozmiar produktu: 71 x 24 x 3 mm Nadruk: tampodruk / grawer laserowy Rozmiar nadruku: 30x4 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,60 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,20 zł / szt.

  Opis: aluminiowy otwieracz do butelek z brelokiem Rozmiar produktu: 9 × 79 × 15 mm Nadruk: grawer / tampodruk Rozmiar nadruku: 35x13 / 35x12 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,30 zł / szt.

  Opis: okrągły metalowy brelok z żetonem Rozmiar produktu: Ø3,5X6 cm Nadruk: tampodruk / grawer laserowy / naklejka epoksydowaRozmiar nadruku: 11x10 / 10x10 / 20x20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku, zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,30 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,55 zł / szt.

  Opis: aluminiowy otwieracz w kształcie butelki z brelokiem. Rozmiar produktu: 30 x 89 x 2 mm Nadruk: grawer Rozmiar nadruku: 20x20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,55 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,20 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok z otwieraczem do butelek i monetą do wózków. W czarnym kartoniku. Rozmiar produktu: 85 x 35 x 5 mm Nadruk: grawer Rozmiar nadruku: ø20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,50 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok w kształcie kubka. W czarnym kartoniku. Rozmiar produktu: 22 x 80 mm Nadruk: grawer Rozmiar nadruku: 10x10 mm PRODUKT DOSTĘPNY OD MAJA 2019. UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,40 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok w kształcie domu w czarnym, kartonowym pudełku. Rozmiar produktu: 36 x 49 x 4 mm Nadruk: tampodruk/grawer/epoxy Rozmiar nadruku: 35x15/38x19 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,40 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  7,20 zł / szt.

  Opis: metalowy okrągły brelok z 5 odpinanymi pierścieniami. W czarnym pudełku. Rozmiar produktu: 75 mm Nadruk: grawer Rozmiar nadruku: ø25 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  7,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,10 zł / szt.

  Opis: okrągły brelok do kluczy z metalu i sztucznej skóry. Rozmiar produktu: ø41 x 71 mm Nadruk: grawer laserowy  Rozmiar nadruku: 30x25 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,10 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,50 zł / szt.

  Opis: brelok z metalu i skóry PU w pudełku. Rozmiar produktu: 25 x 80 x 10 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku:  40x10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,80 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok o prostokątnym kształcie, o strukturze włókna węglowego. W czarnym pudełku. Rozmiar produktu: 25 x 43 x 4 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 15x25 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,00 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok do kluczy w czarnym pudełku. Rozmiar produktu: 29 x 39 x 4 mm Nadruk: grawer/epoxy Rozmiar nadruku: ø15/ø23 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,20 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok do kluczy w czarnym pudełku. Rozmiar produktu: 28 x 43 x 4 mm Nadruk: grawer/epoxy Rozmiar nadruku: 15x20/21x28 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,50 zł / szt.

  Opis: aluminiowy brelok w kształcie reniferaRozmiar produktu: 63×55×3 mmNadruk: grawer laserowy / tampodruk, max. 2 koloryRozmiar nadruku: 20x10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,90 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok do kluczy z prostokątną, falowaną zawieszką. Brelok pakowany jest w czarny kartonik. Logo grawerujemy na powierzchni brelokaRozmiar produktu: 85x44x20 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowy / epoxyRozmiar nadruku: 30x50 / 15x30 / 19x34 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od...

  5,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  16,00 zł / szt.

  Opis: zestaw wizytownik, brelok do kluczy ze szlifowanego metalu i sztucznej skóry. W czarnym pudełku prezentowym. Rozmiar produktu: 140 x 150 x 29 mm Nadruk: tampodruk / sitodruk / laser Rozmiar nadruku: 50x20/60x40/50x30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru....

  16,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,80 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok - TIR. Pakowany w czarne kartonowe opakowanie upominkowe.Rozmiar produktu: 70 x 25 x 6 mmNadruk: grawerRozmiar nadruku: 52x15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,90 zł / szt.

  Opis: brelok metalowy w kształcie koła sterowego. Pakowany w czarne opakowanie upominkoweRozmiar produktu: 45 x 40 x 5 mmNadruk: grawerRozmiar nadruku: 14x14 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,90 zł / szt.

  Opis: błyszczący metalowy brelok w kształcie samolotu. Pakowany w czarne opakowanie upominkoweRozmiar produktu: 50 x 25 x 3 mmNadruk: grawerRozmiar nadruku: 23x10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,60 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok z obrotowym elementem. Pakowany w czarne kartonowe pudełkoRozmiar produktu: 33 x 33 x 4 mmNadruk: grawerRozmiar nadruku: 15x15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,60 zł / szt.
Pokazuje 1 - 45 z 177 elementów