Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Blog tags

Breloki metalowe / aluminiowe / stop cynku / stal nierdzewna

Breloki metalowe / aluminiowe / stop cynku / stal nierdzewna 

Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na ciekawe i tanie reklamowe breloki metalowe. Wszystkie breloki sa idealne pod znakowanie, zarówno grawerem jak i nadrukiem w kolorach! Zapraszamy!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 171 elementów
 • Szybki podgląd
  4,50 zł / szt.

  Opis: aluminiowy, malowany brelok z pasującym kolorystycznie paskiem poliestrowymRozmiar produktu: 27×68×6 mm Nadruk: tampodruk / grawerRozmiar nadruku: 20x25 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania oraz od ilości kolorów nadruku.

  4,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,80 zł / szt.

  Opis: brelok o kształcie choinki, idealny do znakowania epoxyRozmiar produktu: 35x40 mmNadruk: epoxy / grawer laserowyRozmiar nadruku: 29x30 / 10x20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,80 zł / szt.

  Opis: brelok z żetonem (pound GBP) do wózka. Lakierowany na przedniej stronie. Żeton o wymiarach Ø23,43mm i grubości 2,8mmRozmiar produktu: Ø2.3X8 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowyRozmiar nadruku: 15 / 15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania...

  1,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,90 zł / szt.

  Opis: brelok z żetonem (EURO) do wózka. Lakierowany na przedniej stronie. Żeton o wymiarach Ø3,2cm i grubości 2,1 mmRozmiar produktu: Ø2.3X8CMNadruk: grawer laserowy / tampodrukRozmiar nadruku: 15x15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania oraz od...

  2,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,40 zł / szt.

  Opis: brelok z żetonem do wózków ze stali nierdzewnej. Wielkość nadruku: 73 x 23 x 1 mm Nadruk: epoxy/kolorowy grawer Rozmiar nadruku: 50x15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,40 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,40 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok  z trzema końcówkami w kształcie litery "I", prostokąta i serca. W czarnym kartoniku. Rozmiar produktu: 60 x 31 x 5 mm Nadruk: grawer laserowy/epoxy Rozmiar nadruku: 14x22 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,40 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,90 zł / szt.

  Opis: brelok do kluczy w kształcie @ w czarnym pudełku. Rozmiar produktu: ø36 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: ø35 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,00 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok w kształcie serca, w czarnym kartoniku. Rozmiar produktu: 42 x 87 x 3 mm Nadruk: epoxy / laser Rozmiar nadruku: 41x35 / 30x15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,80 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok w kształcie "1" z wzorem z włókna węglowego. W czarnym kartoniku. Rozmiar produktu: 76 × 30 × 2 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 8x30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,20 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok w kształcie piłki. Dostarczny w eleganckim opakowaniu. Rozmiar produktu: 69 x 32 x 3 mm Nadruk: epoxy/grawer laserowy Rozmiar nadruku: ø28/ø30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,40 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok w kształcie połowy piłki. W czarnym kartoniku. Rozmiar produktu: 90 x 30 x 12 mm Nadruk: epoxy/grawer laserowy Rozmiar nadruku: ø24 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,40 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  7,50 zł / szt.

  Opis: brelok o kształcie felgi samochodowej w czarnym opakowaniu prezentowym. Rozmiar produktu: ø34 x 5 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: ø10/ø12 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  7,50 zł / szt.
Pokazuje 1 - 12 z 171 elementów