Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Blog tags

Breloki metalowe / aluminiowe / stop cynku / stal nierdzewna

Breloki metalowe / aluminiowe / stop cynku / stal nierdzewna 

Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na ciekawe i tanie reklamowe breloki metalowe. Wszystkie breloki sa idealne pod znakowanie, zarówno grawerem jak i nadrukiem w kolorach! Zapraszamy!

na stronę
Pokazuje 136 - 180 z 181 elementów
 • Szybki podgląd
  8,00 zł / szt.

  Opis: kKlasyczny kwadratowy brelok ze stopu cynku. Indywidualnie pakowany w czarne, ozdobne pudełkoRozmiar: 7x3,5x0,7 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 15 x 25 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  8,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  7,00 zł / szt.

  Opis: brelok na klucze w kształcie domu, błyszcząca niklowana powłokaRozmiar: 3,7x3x0,2 cmNadruk: grawer / tampodrukRozmiar nadruku: 20 x 20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  7,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  7,00 zł / szt.

  Opis: okrągły brelok ze stopu cynku z żetonem do wózka sklepowegoRozmiar: 7x3,5x0,5 cmNadruk: grawer / tampodrukRozmiar nadruku: 12 x 12 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  7,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,60 zł / szt.

  Opis: brelok ze stopu cynku i skóry PU. Czarne ozdobne pudełkoRozmiar: 9x3,1x0,6 cmNadruk: grawer / tampodrukRozmiar nadruku: 15 x 15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,60 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,00 zł / szt.

  Opis: okrągły brelok na klucze, błyszcząca niklowana powłokaRozmiar: 3,3x0,2 cmNadruk: grawer / tampodrukRozmiar nadruku: 25 x 25 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,90 zł / szt.

  Opis: brelok wykonany z PU, z kwadratową płytką ze stopu cynkuRozmiar: 8,5x3,2x0,8 cmNadruk: grawer / tampodruk / druk cyfrowyRozmiar nadruku: 30 x 15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  3,90 zł / szt.

  Opis: prostokątny brelok ze stopu cynku i z kolorową plecioną taśmą zpolyestru. Indywidualnie pakowany w czarne kartonowe pudełkoRozmiar: 9x3,5x0,8 cmNadruk: grawer / tampodruk / naklejka epoksydowaRozmiar nadruku: 25 x 20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki...

  3,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,90 zł / szt.

  Opis: brelok ze stopu cynku, w kształcie domu. Indywidualnie pakowanyw ozdobne czarne pudełkoRozmiar: 6,5x4,4x1 cmNadruk: grawer / tampodrukRozmiar nadruku: 22 x 15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,20 zł / szt.

  Opis: brelok z mapą świata. Stop cynku. Indywidualnie pakowany w czarne, ozdobne pudełkoRozmiar: 7x3,5x0,4 cmNadruk: grawer / tampodrukRozmiar nadruku: 15 x 15 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,40 zł / szt.

  Opis: metalowa latarka Led zawieszona na breloczku, zawierająca otwieracz do butelekRozmiar produktu: 1,5x7 cmNadruk: grawer / tampodrukRozmiar nadruku: 8 x 25 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do...

  6,40 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  8,00 zł / szt.

  Opis: brelok na klucze z niklowanego stopu cynku. Pakowany pojedynczow czarny kartonikRozmiar produktu: 4,9x3,7x0,2 cmNadruk: grawer laserowy / tampodrukRozmiar nadruku: 35 x 35 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  8,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  8,00 zł / szt.

  Opis: aluminiowy brelok - latarka z 1 diodą LED. Dołączone 4 baterieLR44Rozmiar produktu: 1,6x6,5 cmNadruk: grawer laserowy / tampodrukRozmiar nadruku: 7 x 26 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do...

  8,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,00 zł / szt.

  Opis: metalowy breloczek do kluczy w czarnym pudełkuRozmiar produktu: 29x53 mmNadruk: tampodruk / grawer laserowyRozmiar nadruku: 25 x 20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  3,70 zł / szt.

  Opis: aluminiowy brelok z pojemnikiem na tabletki Rozmiar produktu: ø14 × 52 mm Nadruk: grawer laserowy/tampodruk Rozmiar nadruku: 25x7 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  3,70 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,10 zł / szt.

  Opis: brelok do kluczy "rower"Rozmiar produktu: 3,5 x 5,7 x 0,4 cmNadruk: grawer laserowyRozmiar nadruku: 5x10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,10 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,10 zł / szt.

  Opis: silikonowa taśma łączy brelok z ozdobną zawieszką w tym samym kolorze. Materiał: stop cynkowyRozmiar produktu: 10,5 x 3,5 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 10x5mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,10 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,99 zł / szt.

  Opis: składany, aluminiowy brelok do kluczy z podstawką pod telefonRozmiar produktu: 60×18×6 mmNadruk: tampodruk / grawer laserowyRozmiar nadruku: 12×35 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,99 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,50 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok na klucze z 1m. taśmą miernicząRozmiar produktu: ø40 mmNadruk: tampodruk / epoxyRozmiar nadruku: T: ø25 mm, E: ø27 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,90 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok w dowolnym kolorze na monete do wózka na zakupy, po jednej stronie breloka wygrawerowany został wózek ma zakupy. Wielkość monety: ø23×1,7 mm Rozmiar produktu: ø23 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: ø13 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego...

  1,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,30 zł / szt.

  Opis: metalowo/poliestrowy breloczek w papierowym pudełku Rozmiar produktu: 28 × 65 x 4 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 30×20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,30 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,50 zł / szt.

  Opis: brelok w kształcie statku Rozmiar produktu: 57 × 40 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 20×8 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,79 zł / szt.

  Opis: aluminiowy brelok o kształcie domu z kolorową gumową pętlą Rozmiar produktu: 28 × 25 × 10 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 20x20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,79 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,80 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok z przyssawką silikonową i motywem samochoduRozmiar produktu: ø52×115 mmNadruk: grawer laserowyRozmiar nadruku: 15×10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,73 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok z przyssawką silikonową i motywem domuRozmiar produktu: ø52×115 mmNadruk: grawer laserowyRozmiar nadruku: 15×10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,73 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,15 zł / szt.

  Opis: odkręcany pierścień do zawieszenia klucza, wykonany z chromowanego, błyszczącego metaluRozmiar produktu: 7,7 x 5,1 x 0,4 cmNadruk: tampodruk, max. 1 kolor / grawer laserowyRozmiar nadruku: 30x15mm / 30x20mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania...

  5,15 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,50 zł / szt.

  Opis: okrągły brelok, idealny do znakowania epoxy  Rozmiar produktu: ø37 x 2 mm Nadruk: grawer laserowy / epoxy Rozmiar nadruku: GL: ø23 mm, E: ø25 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,69 zł / szt.

  Opis: okrągły brelok do kluczy idealny dla epoxy. Możliwość zadruku z obu stron. Min. Zam. 100sztRozmiar produktu: 40×95 mmNadruk: free printingRozmiar nadruku: ø38 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,69 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  3,59 zł / szt.

  Opis: metalowy breloczek do kluczy w czarnym pudełku Rozmiar produktu: 43 × 25 × 4 mm Nadruk: grawer laserowy / epoxy Rozmiar nadruku: 15x25/20x29 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  3,59 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  3,00 zł / szt.

  Opis: brelok owalny, aluminiowa część z metalowym kółkiemRozmiar produktu: 35×82×30 mmNadruk: tampodruk / grawer laserowy / epoxyRozmiar nadruku: T i GL: ø22 mm, E: 25×20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  3,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,94 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok do kluczy z obrotowym kalendarzem do 2060roku. W czarnym kartonowym pudełku Rozmiar produktu: 80 × 45 mm Nadruk: grawer laserowy  Rozmiar nadruku:  ø40 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,94 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,90 zł / szt.

  Opis: breloczek na klucze z obracanym elementem w środku, w czarnym papierowym opakowaniu Rozmiar produktu: 35 × 95 mm Nadruk: grawer laserowy / epoxy Rozmiar nadruku: GL: ø20 mm, E: ø22 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,90 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,20 zł / szt.

  Opis: okrągły, metalowy brelok z metalicznym wykończeniem Rozmiar produktu: 45 × 37 × 4 mm Nadruk: grawer laserowy / epoxy Rozmiar nadruku:  GL: ø25 mm, ø34 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,20 zł / szt.

  Opis: kwadratowy, metalowy brelok z metalicznym wykończeniem Rozmiar produktu: 43 × 35 × 4 mm Nadruk: grawer laserowy / epoxy Rozmiar nadruku:  GL: 20×20 mm, E: 32×32 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,00 zł / szt.

  Opis: prostokątny, metalowy brelok z metalicznym wykończeniem Rozmiar produktu: 51 × 30 × 4 mm  Nadruk: grawer laserowy / epoxy Rozmiar nadruku: GL: 30×20 mm, E: 27×40 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  5,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,66 zł / szt.

  Opis: elegancki, metalowy, podwójny brelok ze skóropodobnym dodatkiem. Dostarczany w czarnym, eleganckim opakowniu, produkt marki André PhilippeRozmiar produktu: 6×38×4 mmNadruk: epoxyRozmiar nadruku: 30x34 mm2 UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania...

  5,66 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,10 zł / szt.

  Opis: koszulka brelok do kluczy. Min. zamówienie: 100 sztRozmiar produktu: 29×54×1 mmNadruk: free printingRozmiar nadruku: 43×30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,10 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,26 zł / szt.

  Opis: brelok ze stopu cynkowego w kształcie misiaRozmiar produktu: 7,5 x 3,5 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowy Rozmiar nadruku: 15mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,26 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,00 zł / szt.

  Opis: aluminiowy brelok do kluczy. Rozmiar produktu: 29 × 54 × 1 mm Nadruk: tampodruk / grawer laserowy Rozmiar nadruku: 30x20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,39 zł / szt.

  Opis: metalowy brelok w kształcie torby Rozmiar produktu: 33 × 36 × 8 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 20×10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,39 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,19 zł / szt.

  Opis: aluminiowy karabińczyk z metalowym ringiem. Rozmiar produktu: 30 × 56 × 5 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 30×3 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,19 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  3,15 zł / szt.

  Opis: prostokątny, kolorowy brelok do kluczy z metaluRozmiar produktu: 22×54×7 mmNadruk: tampodruk, max. 4 koloryRozmiar nadruku: 20×10 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  3,15 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,70 zł / szt.

  Opis: metalowy otwieracz do butelek z brelokiem. Produkt zapakowany w czarne opakowanie. Cena zawiera znakowanie. Min. zamówienie: 100 szt Rozmiar produktu: 35 × 65 × 3 mm Nadruk: epoxy Rozmiar nadruku: ø30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania...

  6,70 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,89 zł / szt.

  Opis: aluminiowy otwieracz do butelek z brelokiem Rozmiar produktu: 55 × 9 × 14 mm Nadruk: tampodruk / grawer laserowy Rozmiar nadruku: 35×6 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,89 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,29 zł / szt.

  Opis: aluminiowy brelok w kształcie gitary z funkcją otwieracza do butelek Rozmiar produktu: 27×73×3 mm Nadruk: grawer laserowy Rozmiar nadruku: 30×5 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,29 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  8,39 zł / szt.

  Opis: mini metalowy brelok z piersiówką, 30 mlRozmiar produktu: 58×42×12 mmNadruk: tampodruk / grawer laserowy / UV-LedRozmiar nadruku: 30×30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  8,39 zł / szt.
Pokazuje 136 - 180 z 181 elementów