Nowe produkty

 • Etui na karty z blokadą RFID - 93265
  Etui na karty z blokadą RFID - 93265

  Opis: etui na karty z blokadą RFID, wykonane z PU (Poliuretan), z taśmą...

  4,40 zł
 • Torba - 92924
  Torba - 92924

  Opis: torba wykoanan z materiału non-woven: 140 g/m². Uchwyty 65 cm,...

  11,00 zł
 • Składana torba - 92922
  Składana torba - 92922

  Opis: składana torba 100% bawełny (100 g/m²). Produkt dostarczany jest...

  8,40 zł
 • Torba - 92921
  Torba - 92921

  Opis: torba z włókniny z nadrukowanym wzorem. Rozmiar produktu: 380 x...

  2,90 zł
Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Kubki porcelanowe

Kubki porcelanowe 

Kubki porcelanowe z nadrukiem!

na stronę
Pokazuje 46 - 72 z 72 elementów
 • Bardzo pojemny, porcelanowy kubek reklamowy z dużym i wygodnym uchwytem Pojemność: 380 ml Kolory: Wysokość: 127 mm Średnica: 81 mm Materiał: porcelana UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Klasyczny, lekko obły kubek dostępny w wielu wersjach kolorystycznych Pojemność: 300 ml Kolory: Wysokość: 102 mm       Średnica: 85 mm Materiał: ceramika UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Połączenie klasycznego, cylindrycznego kształtu kubka z bardzo szerokim uchwytem Pojemność: 280 ml Kolory: Wysokość: 110 mm Średnica: 75 mm Materiał: ceramika UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Kubek z ceramiczną łyżeczką. Istnieje możliwość dowolnego łączenia przedstawionych kolorów łyżeczek i kubków Pojemność: 300 ml Kolory: Wysokość: 99 mm      Średnica: 85 mm Materiał: ceramika UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Średniej wielkości kubek dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Kubek biały wykonany z porcelany, kubki kolorowe wykonane z ceramiki Pojemność: 280 ml Kolory: Wysokość: 94 mm       Średnica: 82 mm UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Nieograniczona swoboda tworzenia komunikatu reklamowego. Idealne rozwiązanie dla orzeźwiających napojów. Kształt umożliwiający sztaplowanie. Produkt z UE. Pojemność: 300 ml Kolory: Wysokość: 102 mm Średnica: 84 mm Materiał: porcelana UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Szybki podgląd
  0,00 zł / szt.

  Wyrafinowany projekt o ciekawym kształcie. Zestaw składa się z kubka i talerza deserowego o średnicy 182mm Pojemność: 250 ml Kolory: Wysokość: 98 mm Średnica: 79x96 mm Materiał: porcelana Royal UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,00 zł / szt.
 • Ekskluzywna wersja klasycznego kubka o cylindrycznym kształcie. Produkt wykonany z porcelany Royal White Pojemność: 300 ml Kolory: Wysokość: 95 mm Średnica: 80 mm Materiał: porcelana Royal UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Klasyczny kubek w nowej, bardziej prestiżowej odsłonie. Produkt wykonany z porcelany Royal White Pojemność: 300 ml Kolory: Wysokość: 102 mm Średnica: 85 mm Materiał: porcelana Royal UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Obły kubek wykonany z porcelany Royal White, dostępny w dwóch rozmarach: średnim (270ml) i dużym (450ml) Pojemność: 270 / 420 ml Kolory: Wysokość: 118 / 135 mm Średnica: 75 / 86 mm Materiał: porcelana Royal UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Charakterystyczny kubek z wyraźnie zaznaczonym ośmiokątnym dnem. Wykonany z porcelany Royal White Pojemność: 280 ml Kolory: Wysokość: 99 mm Średnica: 70x70 mm Materiał: porcelana Royal UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Porcelanowy kubek z uchem wykonanym z nierdzewnej stali. Możliwość łączenia zdobienia grawerem oraz nadruku na porcelanie Pojemność: 300 ml Kolory: Wysokość: 122 mm Średnica: 76 mm Materiał: porcelana Royal UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Elegancki, prestiżowy kubek wykonany z porcelany Royal White. Cechą wyróżniającą jest szeroki, prostokątny uchwyt Pojemność: 340 ml Kolory: Wysokość: 100 mm Średnica: 80 mm Materiał: porcelana Royal UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Piękny projekt o delikatnych, lekko zakrzywionych kształtach. Kubek wykonany z porcelany Royal White Pojemność: 210 ml Kolory: Wysokość: 90 mm Średnica: 78 mm Materiał: porcelana Royal UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Nadaje właściwy rytm dnia i wywołuje świeże spojrzenie na poranną kawę Pojemność: 300 ml Kolory: Wysokość: 118 mm      Średnica: 78 mm Materiał: ceramika UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju wybranego nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Bardzo duży kubek z matową, zewnętrzną powierzchnią oraz błyszczącym wnętrzem Pojemność: 450 ml Kolory: Wysokość: 110 mm Średnica: 92 mm Materiał: ceramika UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju wybranego nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Kubek z plastikowymi kółkami Pojemność: 270 ml Kolory: Wysokość: 101 mm Średnica: 73 mm Materiał: porcelana Royal UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju wybranego nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Smukły kubek z matową powierzchnią na zewnątrz oraz błyszczącym, białym wnętrzem. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych Pojemność: 250 ml Kolory: Wysokość: 106 mm     Średnica: 77 mm Materiał: ceramika matowa UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Innowacyjny kubek z charakterystycznym, okrągłym uchwytem. Produkt wykonany z wysokiej jakości porcelany Royal White Pojemność: 280 ml Kolory: Wysokość: 99 mm Średnica: 81 mm Materiał: porcelana Royal UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju wybranego nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Zestaw dwóch, idealnie dopasowanych kubków w kształcie twarzy - kubek biały wykonany z porcelany Royal White a czarny z ceramiki Pojemność: 280 ml Kolory: Wysokość: 107 mm UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju wybranego nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Wykonany z wysokogatunkowej porcelany Royal White biały kubek o kolorowym wnętrzu. Uchwyt w kształcie zbliżonym do trójkąta Pojemność: 250 ml Kolory: Wysokość: 94 mm       Średnica: 79 mm Materiał: porcelana Royal UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju wybranego nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Pojemny, dwukolorowy kubek wykonany z wysokiej klasy porcelany Royal White. Model dostępny w wielu wariantach kolorystycznych Pojemność: 330 ml Kolory: Wysokość: 110 mm      Średnica: 86 mm Materiał: porcelana Royal UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju wybranego nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Pełen energii dwukolorowy kubek wykonany z porcelany Royal White. Pomniejszona wersja bestsellerowego kubka Mezzo Pojemność: 230 ml Kolory: Wysokość: 93 mm      Średnica: 78 mm Materiał: porcelana Royal UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju wybranego nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Klasyczny kształt tego kubka w połączeniu z nowoczesną technologią wykonania kreują zupełnie nową wartość Pojemność: 300 ml Kolory: Wysokość: 98 mm     Średnica: 82 mm Materiał: ceramika UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju wybranego nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Model wyróżniający się innowacyjnym i ergonomicznym kształtem ucha oraz naturalną energią. Daje niepowtarzalną radość z użytkowania   Pojemność: 270 ml Kolory: Wysokość: 102 mm     Średnica: 82 mm Materiał: ceramika UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju wybranego nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Kubek reklamowy, który emanuje naturalnym ciepłem kremowego wnętrza. Przyciąga uwagę oryginalnym połączeniem świeżych kolorów Pojemność: 250 ml Kolory: Wysokość: 91 mm     Średnica: 84 mm Materiał: ceramika UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju wybranego nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Duży kubek z nowoczesnym designem i niewiarygodnie dużą satynową powierzchnią reklamową Pojemność: 350 ml Kolory: Wysokość: 87 mm     Średnica: 90 mm Materiał: ceramika UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

Pokazuje 46 - 72 z 72 elementów