Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Blog tags

Kubki porcelanowe

Kubki porcelanowe 

Kubki porcelanowe z nadrukiem!

na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 70 elementów
 • Szybki podgląd
  9,00 zł / szt.

  Opis: klasyczny kubek o pojemności 300 ml wykonany z wysokiej jakości, białej porcelany marki LubianaRozmiar produktu: ø 8,7 x 11,5Nadruk: kalkomaniaRozmiar nadruku: 4x3 cm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  9,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  12,00 zł / szt.

  Opis: duży kubek o pojemności 400 ml wykonany z wysokiej jakości, białej porcelany marki LubiananaRozmiar: ø 10 x 10Nadruk: kalkaRozmiar nadruku: 4 x 3 cm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  12,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  12,00 zł / szt.

  Opis: duży kubek o pojemności 430 ml wykonany z wysokiej jakości, białej porcelany marki LubianaRozmiar: ø 11,3 x 9Nadruk: kalkaRozmiar nadruku: 4 x 3 cm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  12,00 zł / szt.
 • Wykonany z porcelany, pojemny kubek reklamowy o dużej powierzchni nadruku. Produkt z UE. Pojemność: 350 ml Kolory: Wysokość: 100 mm Średnica: 90 mm Materiał: porcelana EU UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju wybranego nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Elegancki kubek o wysokiej jakości wykonania. Produkt z UE. Pojemność: 330 ml Kolory: Wysokość: 105 mm Średnica: 82 mm Materiał: porcelana EU UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju wybranego nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Perfekcyjne proporcje i wysublimowany kształt podkreślą klimat każdej dobrej kawiarni. Produkt z UE. Pojemność: 280 / 330 ml Kolory: Wysokość: 88 / 99 mm Średnica: 86 / 86 mm Materiał: porcelana EU UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju wybranego nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Bardzo duży, biały kubek wykonany z wysokiej jakości porcelany. Niekończącą się radość picia kawy. Produkt z UE. Pojemność: 450 ml Kolory: Wysokość: 100 mm Średnica: 97 mm Materiał: porcelana EU UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju wybranego nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Kubek czarny matowy na zewnątrz, kolorowy błyszczący wewnątrz.  Pojemność: 300 ml Kolory: Wysokość: 85 mm         Średnica: 92 mm Materiał: ceramika matowa UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Uniwersalny kubek o klasycznym wzornictwie. Kubek pomarańczowo-biały wykonany z ceramiki Pojemność: 300 ml Kolory: Wysokość: 85 mm    Średnica: 90 mm UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Zupełnie nowe spojrzenie na kubek reklamowy. Doskonale eksponuje hasło reklamowe.  Pojemność: 350 ml Kolory: Wysokość: 105 mm Średnica: 90 mm Materiał: ceramika UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Bardzo pojemny ceramiczny kubek reklamowy dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Pojemność: 350 ml Kolory: Wysokość: 106 mm           Średnica: 91 mm Materiał: ceramika UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

 • Klasyczny, biały kubek o charakterystycznym, rozszerzający się ku górze kształcie Pojemność: 280 ml Kolory: Wysokość: 95 mm Średnica: 82 mm Materiał: porcelana UWAGA! Cena produktu zależna jest od ilości wycenianego towaru oraz od rodzaju nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

Pokazuje 25 - 36 z 70 elementów