Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Blog tags

Pisaki ekologiczne z nadrukiem

Pisaki ekologiczne z nadrukiem 

Długopisy ekologiczne, ołówki ekologiczne, kredki i zestawy piśmiennicze itd. Wszystkie z możliwością naniesienia Państwa logo, tekstów, innych nadruków. Zapraszamy :)

na stronę
Pokazuje 46 - 62 z 62 elementów
 • Szybki podgląd
  2,20 zł / szt.

  Opis: zestaw do kolorowania z 6 kredkami, ostrzynką i kolorowanką Rozmiar produktu: 74 × 90 × 15 mm Nadruk: tampodruk/naklejka winylowa Rozmiar nadruku: 0x30/50x50 UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,25 zł / szt.

  Opis: kartonowy długopis z końcówką do ekranów. Kolorowa końcówka i klips Rozmiar produktu: ø8×138 mm Nadruk: tampodruk, do 2 kolorów Rozmiar nadruku: 70x6 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,25 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,20 zł / szt.

  Opis: długopis ekologiczny. Z jednej strony długopis do ekranu dotykowego z drugiej strony długopis z niebieskim wkładem Rozmiar produktu: ø9 × 130 mm Nadruk: tampodruk, do 2 kolorów Rozmiar nadruku: 60×6 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru....

  1,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,99 zł / szt.

  Opis: długopis z bambusa z metalowym klipem  Rozmiar produktu: ø11×135 mm Nadruk: tampodruk/grawer Rozmiar nadruku: 70×6 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,99 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,98 zł / szt.

  Opis: długopis ekologiczny z dwoma końcówkami (czerwoną i niebieską). Rozmiar produktu: ø9 × 140 mm Nadruk: tampodruk, do 2 kolorów Rozmiar nadruku: 60×6 mm Wkład:  niebieski czerwony UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,98 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,75 zł / szt.

  Opis: długopis z bambusa w ozdobnym opakowaniu Rozmiar produktu: 153 × 16 × 37 mm Nadruk: tampodruk/grawer Rozmiar nadruku: 70x6 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,75 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,59 zł / szt.

  Opis: długopis ekologiczny w opakowaniu Rozmiar produktu: ø9 × 145 mm Nadruk: tampodruk, do 4 kolorów Rozmiar nadruku: 70×6 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,59 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,89 zł / szt.

  Opis: długopis ekologiczny z plastikową końcówką i klipem. Rozmiar produktu: ø12 × 140 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 70×7 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,89 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,20 zł / szt.

  Opis: długopis z materiałów ekologicznych i plastiku  Rozmiar produktu: ø9 x 137 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 70×6 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru, techniki znakowania oraz od ilości kolorów nadruku. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  3,20 zł / szt.

  Opis: długopis i automatyczny ołówek z wkładem 0,5 mm  Rozmiar produktu: 40 × 158 × 3 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 70×6 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  3,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,20 zł / szt.

  Opis: kredki w drewnie naturalnym, krótkie, 6 kolorów, tekturowe opakowanie, naostrzoneRozmiar produktu: 9 x 4,5 x 0,8 cmNadruk: tampodruk lub grawer Rozmiar nadruku: T: 30x20mm, G: 30x10mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,89 zł / szt.

  Opis: zestaw 7 kredek umieszczonych w tekturowej tubie, stanowi doskonały upominek dla najmłodszych, będąc jednocześnie doskonałym miejscem na Państwa logoRozmiar produktu: 18 x ø 2,5Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 5 x 1 UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do...

  2,89 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,60 zł / szt.

  Opis: zestaw 8 drewnianych kredek z linijką, zamknięty w praktycznym, trwałym pudełku. Linijka stanowi jednocześnie wysuwane wieczko drewnianego pudełka. Państwa logotyp umieścimy na pudełkuRozmiar produktu: 20,7 x 3 x 4Nadruk: tampodruk lub grawerRozmiar nadruku: 5 x 2 UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna...

  5,60 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  3,50 zł / szt.

  Opis: zestaw składający się z 3 grafitowych ołówków, linijki, temperówki i gumki, spakowany w kartonowe pudełko Rozmiar produktu: 177 × 45 × 13 mm Nadruk: tampodruk, do 2 kolorów  Rozmiar nadruku: 60x30 mm2 UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania...

  3,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,46 zł / szt.

  Opis: ołówek przyjazny dla środowiska, wykonany z przetworzonego papieru Rozmiar produktu: ø7 × 175 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 70x5 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,46 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,88 zł / szt.

  Opis: długopis z materiałów ekologicznych i plastiku  Rozmiar produktu: ø10 × 140 mm Nadruk: tampodruk, do 4 kolorów Rozmiar nadruku: 70×6 mm Wkład:  czarny UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,88 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,79 zł / szt.

  Opis: długopis z materiałów ekologicznych i plastiku  Rozmiar produktu: ø10 × 138 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 50x5 mm Wkład:  niebieski UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,79 zł / szt.
Pokazuje 46 - 62 z 62 elementów