Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Blog tags

Pisaki ekologiczne z nadrukiem

Pisaki ekologiczne z nadrukiem 

Długopisy ekologiczne, ołówki ekologiczne, kredki i zestawy piśmiennicze itd. Wszystkie z możliwością naniesienia Państwa logo, tekstów, innych nadruków. Zapraszamy :)

na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 63 elementów
 • Szybki podgląd
  1,20 zł / szt.

  Opis: przyciskany długopis z kartonowym korpusem oraz zatyczkami wykonanymi z ABS-u. Niebieski wkładRozmiar produktu: 1x14 cmNadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 6 x 60 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  8,00 zł / szt.

  Opis: drewniany automatyczny długopis z drewna różanego i klonu, z kontrastowymi błyszczącymi chromowymi wstawkami. Czarne kartonowe pudełko. Niebieski wkładRozmiar produktu: 1,3x14 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowyRozmiar nadruku: 8 x 25 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości...

  8,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,96 zł / szt.

  Opis: długopis ze skuwką, całkowicie wykonany z makulatury. NiebieskiwkładRozmiar produktu: 0,8x15 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 5 x 70 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,96 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,60 zł / szt.

  Opis: automatyczny, wykonany z kartonu przyciskany długopis zakończony klipem z ABS-u. Niebieski wkładRozmiar produktu: 1x13,5 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 7 x 60 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,60 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,10 zł / szt.

  Opis: długopis z niebieskim wkładem. Wykonany z biodegradowalnego plastiku, papieru pochodzącego z recyklingu oraz drewnaRozmiar produktu: 1,1x13,5 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 7 x 70 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,10 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,99 zł / szt.

  Opis: przyciskany długopis, wykonany z biodegradowalnego plastiku i kukurydzy (53%) i kartonu z recyklingu. Niebieski wkładRozmiar produktu: 1x14 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 15x35 / 56x7 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,99 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  5,20 zł / szt.

  Opis: zestaw karteczek samoprzylepnych ze spinaczami, linijką i długopisem. 50 karteczek w 4 bloczkach. W kartonowej oprawie. Długopis z biodegradowalnego plastikuRozmiar produktu: 13.5x7.5x1.1cmNadruk: etykieta / tampodrukRozmiar nadruku: 60 x 50 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości...

  5,20 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,00 zł / szt.

  Opis: długopis bambusowy z plastikowymi kolorowymi elementami, bambus, plastikRozmiar produktu: ⌀1,3 x 14,2 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowyRozmiar nadruku: 6x30 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  4,00 zł / szt.

  Opis: długopis bambusowy z plastikowymi kolorowymi elementami, bambus, metal, plastikRozmiar produktu: ⌀1,5 x 13,5 cNadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 6x40 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  4,00 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,99 zł / szt.

  Opis: długopis bambusowy z metalowymi elementami, bambus, metalRozmiar produktu: ⌀1,1 x 13,5 cmNadruk: tampodruk / grawer laserowyRozmiar nadruku: 5x40 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,99 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  3,80 zł / szt.

  Opis: długopis bambusowy z metalowym klipem i końcówkąRozmiar produktu: ⌀1,1 x 13,5 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 45x5 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  3,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,90 zł / szt.

  Opis: bambusowy długopis z końcówką do ekranów dotykowych, metalowym klipsem i końcówką oraz niebieskim wkładem Rozmiar produktu: ø11 × 138 mm Nadruk: tampodruk/grawer Rozmiar nadruku: 70×6 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,90 zł / szt.
Pokazuje 25 - 36 z 63 elementów