Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Blog tags

Gadżety biurowe z nadrukiem

Gadżety biurowe z nadrukiem 

Interesujące gadżety biurowe, między innymi: linijki reklamowe, klipy na notatki, karteczki samoprzylepne, temperówki reklamowe, podkładki reklamowe, różnego rodzaju akcesoria biurowe, plakietki, identyfikatory itd. Na wszystkich tych produktach możemy umieścić nadruk. 

Podkategorie

 • Akcesoria biurowe z...

  Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na ciekawe i tanie reklamowe akcesoria biurowe. Wśród nich znajdą Państwo gadżety na biurko, podstawki, podkładki, pojemniki na długopisy, zegary na biuko i wiele innych. 
  Na wszystkich tych gadżetach możemy umieścić nadruk.

 • Biznesowe zestawy...

  Atrakcyjne biznesowe zestawy upominkowe zawierające długopisy, breloki, wizytowniki itd. Wszystkie z możliwością znakowania.

 • Etui na kartę

  Etui na kartę z wbudowanych systemem ochrony, funkcjami zabezpieczen przed skanowaniem.

 • Kalkulatory reklamowe

  Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na różnego rodzaju kalkulatory reklamowe. Wśród nich znajdą Państwo kalkulatory plastikowe, kalkulatory solarne, kalkulatory cyfrowe itd. Na wszystkich tych produktach możemy umieścić nadruk. Gadżety w takiej tematyce mogą być ciekawymnośnikiem reklamy dla Państwa Kontrahentów

 • Karteczki...

  Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na ciekawe i tanie reklamowe karteczki samoprzylepne. Wśród nich znajdą Państwo wiele kolorowych karteczek, sticków i memo karteczek, na których możemy umieścić nadruk. 

 • Klipy na notatki

  Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na ciekawe i tanie reklamowe klipy na notatki. Wśród nich znajdą Państwo wiele kolorowych klipów w bardzo różnych kształtach, na których możemy umieścić nadruk. 

 • Lampki biurkowe

  Lampki biurkowe, lapmki do czytania, lampki LED, wszystkie z możliwością znakowania.

 • Linijki reklamowe

  Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na ciekawe i tanie linijki reklamowe. Wśród nich znajdą Państwo linijki platikowe, linijki antystresowe, linijki ze szkłem powiększającym, linijki z lupą, linijki - zakładki do książek itd., na których możemy umieścić nadruk. 

 • Notesy reklamowe z...

  Poniżej przedstawiamy różnego rodzaju notesy i notatniki reklamowe. Wśród nich znajdą Państwo kolorowe notatniki, mini notatniki, notesy 
  z długopisem, notesy ekologiczne itd. Na wszystkich tych produktach możemy umieścić Państwa logo. Gadżety w takiej tematyce mogą
  być wspaniałym nośnikiem reklamy dla Państwa Kontrahentów. 

 • Organizery reklamowe

  Eleganckie organizery w różnych rozmiarach. Wszystkie z możliwością brandingu.

 • Otwieracze / noże do...

  W tej kategorii znajdą Państwą szeroki wybór otwieraczy / nożyków do listów. Każdy z możliwością znakowania.

 • Plakietki / zawieszki...

  Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na ciekawe i tanie plakietki oraz zawieszki reklamowe. Wśród nich znajdą Państwo plastikowe zawieszki, etui na przepustkę, identyfikatory, wyjściówki ze smyczą. 

 • Podkładki reklamowe

  Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na ciekawe i tanie podkladki reklamowe. Wśród nich znajdą Państwo różnego rodzaju podkladki oraz podstawki reklamowe, na których możemy umieścić nadruk. 

 • Stojaki biurkowe / Trofea

  Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na ciekawe i tanie reklamowe stojaki biurkowe oraz trofea. Wśród nich znajdą Państwo takie produkty jak: szklane bloki, szklane kostki, szklane trofea, kryształowe globusy i trofea itd., na których możemy umieścić nadruk. 

 • Teczki reklamowe /...

  Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na ciekawe i tanie reklamowe teczki reklamowe oraz foldery reklamowe. Wśród nich znajdą Państwo teczki
  na dokumenty, reczki konferencyjne, teczki z notatnikami, foldery na dokumenty, aktówki itd. Na wszystkich tych produktach jest możliwość znakowania.

 • Temperówki / gumki z...

  Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na ciekawe i tanie temperówki reklamowe oraz gumki reklamowe. Wśród nich znajdą Państwo wiele kolorowych temperówek tj. temperówki z klipem na notatki, temeprówki z gumką, zwykłe temperówki, na których możemy umieścić nadruk, a także różnego rodzaju gumki do ścierania.

 • Wieszaki na torby

  Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na ciekawe i tanie reklamowe wieszaki na torbę. Wśród nich znajdą Państwo zawieszki na torbę, zawieszki do bagażu, plakietki do bagażu itd., na których możemy umieścić nadruk. 

 • Wizytowniki reklamowe...

  Wizytowniki reklamowe to sprawdzony i idealny nośnik reklamy. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo wizytowniki metalowe, skórzane, filcowe, stojaki na wizytówki itd. Wszystkie te produkty są idealne pod grawer czy tłoczenie.

 • Wskaźniki laserowe

  Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na ciekawe i tanie reklamowe wskaźniki laserowe, idealne na konferencje i do biura. Wszystkie produkty możemy oznakować. Wskaźniki laserowe idealnie sprawdzają się na konferencjach, publicznych wystąpieniach itd. Gadżety w takiej stylistyce mogą być wspaniałym nośnikiem reklamy dla Państwa Kontrahentów. 

 • Zakładki do książek

  Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę na ciekawe reklamowe zakładki do książek. Wśród nich są metalowe zakładki do książek, zakąłdki z linijką, zakładki z karteczkami samoprzylepnymi itd. Na wszystkich tych produktach możemy umieścić nadruk. Gadżety w takiej tematyce mogą być wspaniałym nośnikiem reklamy dla Państwa Kontrahentów. 

 • Zakreślacze / kredki /...

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kredkami, farbami, ołówkami oraz zakreślaczami reklamowymi. Na wszystkich tych produktach możemy umieścić nadruk. Zapraszamy!

 • Zestawy biurkowe

  Zestawy biurkowe z nadrukiem. Zestawy z karteczkami samoprzylepnymi, notesikami, długopisami itd. Wszystkie z możliwością znakowania.