Nawigacja bloga

Aktualności

GADŻETY ELEKTRONICZNE

W kategorii elektroniczne gadżety reklamowe posiadamy duży wybór pomysłów na prezenty dla firm. Nasza oferta to nietuzinkowe produkty, których wyjątkowy charakter podkreśli Twoje logo. Proponujemy gadżety, które przydadzą się zarówno w biurze, jak i w czasie wolnym. Bardzo popularnym gadżetem są akcesoria do telefonu. Telefony komórkowe ma w zasadzie większość z nas. W związku z tym akcesoria do telefonu to odpowiedni gadżet dla każdej grupy odbiorców. Wybór jest bardzo szeroki podobnie jak zakres cenowy.

Aktywne filtry

Proponujemy drobne gadżety USB jak kable do ładowania, ale również coś większego jak ładowarki indykcyjne z głośnikiem. Można więc znaleźć różne produkty dostosowane do swoich potrzeb oraz budżetu. Gadżety do telefonu to również duży wybór akcesoriów związanych z muzyką. Przede wszystkim będą to słuchawki. W przypadku tego upominku, opcji wyboru jest bardzo dużo. Przede wszystkim mamy słuchawki  nauszne oraz douszne. Dalej bezprzewodowe oraz z kabelkiem. Do tego dochodzi jeszcze bardzo duży wybór opcji kolorystycznych. Do słuchania muzyki w większym gronie polecamy głośniki. Dzięki połączeniu z telefonem za pomocom Bluetootha możemy cieszyć się muzyką w każdych warunkach. Ponadto różnego rodzaju uchwyty do telefonów, magnetyczne ładowarki czy adaptery.  Jednym słowem jest w czym wybierać. 

Elektroniczne gadżety eko

Gadżety elektroniczne mogłyby się wydawać mało ekologicznych upominkiem. Nic bardziej mylnego. Również w tej kategorii możemy znaleźć upominki wykonane z poszanowaniem środowiska naturalnego. Trend ekologiczny jest w ostatnim czasie bardzo modny wśród wielu firm. Przykładem gadżetu reklamowego tego typu są bezprzewodowe słuchawki Bluetooth wykonane z ekologicznego plastiku ze słomy pszenicznej. Jest to nowoczesna alternatywa dla zwykłego plastiku. Ponadto możemy zaproponować produkty wykonane z korka czy bambusa. Ciekawy rozwiązaniem będzie także głośnik wykonany z kamienia. To produkty dobrej jakości w nowoczesnym designie, których oryginalny wygląd podkreśli nadruk grawerem laserowym. Jak wygląda takie znakowanie, również na gadżetach elektronicznych takich jak power bank czy usb, możesz sprawdzić w zakładce "Nasze realizacje". 

Elektroniczne gadżety z nadrukiem dla aktywnych 

Elektroniczne gadżety dla aktywnych to przede wszystkim smartwatche. Nowoczesne zegarki z funkcjami monitorującymi to idealny upominek dla sportowców. Wspomniane już słuchawki bezprzewodowe również sprawdzą się podczas treningu. Aby mieć zawsze naładowany telefon i móc odtwarzać muzykę warto wyposażyć się w power bank. Produkty dostępne są w różnego rodzaju pojemnościach. Można je ładować za pomocą kabla usb jak również bezprzewodowo. 

Elektroniczne gadżety do biura

To gadżety, które ułatwią nam codzienną pracę w biurze. Będą nimi wygodne podkładki po myszkę, lampki czy organizery biurkowe. Nie są to jednak tylko klasyczne urządzenia. Każdy z tych produktów będzie wyposażona w bezprzewodową ładowarkę do telefonu. Proponujmy również akcesoria typowo biurowe stacje pogody, rozdzielacze HUB czy zegary reklamowe. Posiadamy także gadżety elektroniczne osobistego użytku, jak zegarki i smart watche reklamowe. Przydatnym gadżetem w każdym biurze będzie pamięć USB. Dzięki dużej pojemności, urządzenie pozwoli na zapisanie dużej ilości danych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na reklamowe gadżety elektroniczne z nadrukiem. Z pewnością każdy znajdzie gadżety reklamowe dopasowane do potrzeb swojej firmy.