Nawigacja bloga

Aktualności

NACZYNIA DO PICIA

Oferta tej kategorii obejmuję duży wybór gadżetów takich jak kubki reklamowe, filiżanki oraz butelki z nadrukiem. Możemy w niej znaleźć porcelanowe oraz ceramiczne, plastikowe czy szklane kubki reklamowe. Dostępny jest również duży wybór kubków termicznych oraz termosów reklamowych z nadrukiem. Wśród gadżetów reklamowych w tej kategorii oferujemy wysokiej jakości filiżanki reklamowe z logo. Warto także zwrócić również uwagę na dostępne u nas butelki i bidony sportowe. Wszystkie gadżety wstępują w różnych kształtach, pojemnościach i rozmiarach. Daje to wiele możliwości wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na produkty ze znakowaniem. 

Aktywne filtry

 

Kubki reklamowe z logo

Kubki z własnym nadrukiem to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Nic dziwnego są one świetnym nośnikiem reklamy. To idealne prezenty dla pracowników czy klientów. Najbardziej klasyczny model Tomek można znaleźć u nas w kilku odsłonach. Oprócz wersji Classic proponujemy również Tomek Supreme z matowym wykończeniem czy model Tomek Magic przystosowany do nanoszenia projektów ujawniających się pod wpływem ciepła. Jeśli chodzi o inne propozycję na kubki firmowe na uwagę zasługują kubki z łyżeczkami, podstawkami czy kubki z kredą. Nadruk na naszych kubkach wykonujemy wysokiej jakości farbami odpornymi na mycie w zmywarce. Dla większych projektów idealnie sprawdzi się sublimacyjny nadruk na kubkach. Ten sposób znakowania pozwoli na umieszczenie nadruku na całej powierzchni kubka. 

Kubki termiczne ze znakowaniem

Kubki reklamowe z nadrukiem to także gadżety o właściwościach termicznych. Świetnie sprawdzą się w biurze i poza biurem. To gadżety idealne dla naszych pracowników, klientów i kontrahentów. Kubek tego typu proponujemy z nadrukiem nawet dookoła co daje możliwość dobrego wyeksponowania firmowej grafiki. Gadżety te najczęściej wykonane są ze stali nierdzewnej. Są jednak również produkty wykonane z innych materiałów. I tak możemy znaleść kubki ceramiczne, ze szkła czy materiałów ekologicznych. Te wyjątkowe kubki termiczne wykonane sią z bambusa lub korka.

Filiżanki reklamowe z nadrukiem

Ceramika reklamowa to również filiżanki. Wszystkie upominki dostępne w naszej ofercie to produkty reklamowe wysokiej jakości. Spełniają one normy dotyczące jakości, zarówno jeśli chodzi o produkt jak i nadruk. Logo firmy możemy nanieść zarówno na filiżankę jak i spodek. Nasza oferta obejmuje różne modele, zarówno ceramiczne jak i wykonane ze szkła. Produkty w tej kategorii to duży wybór upominków o różnych kształtach, rozmiarach i pojemnościach. Oferta zawiera filiżanki do espresso, tradycyjne filiżanki do cappuccino czy większe modele o pojemności nieomal kubków. 

Bidony i butelki reklamowe  nadrukiem 

Nasza oferta oprócz filiżanek i kubków z logo, obejmuje również butelki i bidony reklamowe. Butelka sportowa to super pomysł na prezent dla klientów czy pracowników. Bidony z logo to tani sposób na promocję Twojej firmy na różnych eventach sportowych. Lekkie i niezawodne będą sportowe butelki z tritanu. Dla bardziej wymagających proponujemy butelki firmy Dopper. Dopper to marka produktów z nietuzinkowym designem, ale również z ważnym przesłaniem proekologicznym. To coś więcej niż tylko gadżet reklamowy. To możliwość przekazania wiadomości do swoich klientów na temat wartości jakimi kieruje się firma. 

Gadżety reklamowe dla Ciebie

Oryginalne filiżanki i kubki z logo firmy na pewno przyciągną uwagę. Świetnie sprawdzą się również w czasie spotkań biznesowych. Zastanawiasz się jak możesz wykorzystać te gadżety reklamowe? Będą idealne jako wyposażanie biura, albo prezenty dla klientów Twojej firmy. Butelki i bidony to produkty idealne jako gadżety dla pracowników. Niezależnie czy wybierzesz butelki z tritanu, kubek Tomek czy bidon z nadrukiem w naszych podkategoriach na pewno znajdziesz coś dla siebie i swoich klientów. Obok ceramiki reklamowej polecamy również całą nasz ofertę na kawę, herbatę i słodycze reklamowe.