Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Akcesoria do pielęgnacji

Akcesoria do pielęgnacji 

Zestawy do makijażu, zestawy do manicure, zestawy do kąpieli, plastikowe mydelniczki, szczotki do włosów, szczoteczki do zębów, masażery, miarki do ciała i wiele innych. Poznaj nasze akcesoria do pielęgnacji z nadrukiem! Zapraszamy! :)

na stronę
Pokazuje 61 - 66 z 66 elementów
 • Szybki podgląd
  12,99 zł / szt.

  Opis: podręczny, plastikowy zestaw do manicure zawierający nożyczki, cążki, pęsetę oraz pilniczek do paznokci. Całość umieszczona w estetycznym etui w modnych, soczystych kolorachRozmiar produktu: 11 x 6 x 2,4Nadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 6 x 3 UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości...

  12,99 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  3,50 zł / szt.

  Opis: opaska chłodząca na oczy wypełniona żelem, ulga dla oczu Rozmiar produktu: 210 × 55 × 5 mm Nadruk: bez naduku Rozmiar nadruku: brak UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  3,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  6,50 zł / szt.

  Opis: latarka lekarska w kształcie długopisu. Dostarczana z bateriami. Rozmiar produktu: ø14 × 125 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 50×8 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  6,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  1,52 zł / szt.

  Opis: 5 plasterków w plastikowym pudełku Rozmiar produktu: 82 × 34 × 14 mm Nadruk: tampodruk / UV-Led Rozmiar nadruku: 20×50 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,52 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  7,79 zł / szt.

  Opis: 6 - częściowy zestaw do manicure w składanym opakowaniu Rozmiar produktu: 120 × 70 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 40×20 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  7,79 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  8,50 zł / szt.

  Opis: zestaw 5 sztuk pędzelków różnej wielkości do makijażu Rozmiar produktu: ø18 × 155 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 50×8 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  8,50 zł / szt.
Pokazuje 61 - 66 z 66 elementów