Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Blog tags

Ołówki ekologiczne

Ołówki ekologiczne 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ołówkami ekologicznymi.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Szybki podgląd
  3,50 zł / szt.

  Opis: długopis i ołówek automatyczny wykonane z papieru z recyklingu w etui. Niebieski wkład i rysik 0,7 mm. Rozmiar produktu: śr. 10 x 140 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 60x6 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  3,50 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,45 zł / szt.

  Opis: ołówek z gumką. Naturalne drewnoRozmiar produktu: 0,7x19 cmNadruk: tampodrukRozmiar nadruku: 5 x 55 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,45 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  2,80 zł / szt.

  Opis: automatyczny ołówek z wkładami 0,5 mm. w ekologicznym opakowniu Rozmiar produktu: 40 × 158 × 3 mm Nadruk: tampodruk, do 2 kolorów  Rozmiar nadruku: 70x6 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  2,80 zł / szt.
 • Szybki podgląd
  0,46 zł / szt.

  Opis: ołówek przyjazny dla środowiska, wykonany z przetworzonego papieru Rozmiar produktu: ø7 × 175 mm Nadruk: tampodruk Rozmiar nadruku: 70x5 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  0,46 zł / szt.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów