Nowe produkty

Nasze realizacje

Kategorie Blogs

Blog tags

Gadżety dla domu z nadrukiem

Gadżety dla domu z nadrukiem 

Gadżety reklamowe dla domu to niebanalny nośnik reklamy. W naszej ofercie znajdują się akcesoria do wina, gadżety kuchenne oraz gadżety łazienkowe. Na wszystkich tych produktach możemy umieścić nadruk. 

Podkategorie

 • Gadżety dla domu

  Wyjątkowe i tanie gadżety dla domu, w tym koce reklamowe, ramki do obrazów, lampki z nadrukiem, świece zapachowe, akcesoria do domu i wiele innych. Poznaj nasze gadżety dla domu z nadrukiem!

 • Gadżety kuchenne

  Szeroka oferta na wyjątkowe i tanie gadżety kuchenne, między innymi akcesoria do mierzenia, kolorowe foremki, noże, sztućce, fartuchy i rękawice, pojemniki i pudełka itd. Poznaj nasze gadżety kuchenne z nadrukiem.

 • Gadżety łazienkowe

  Ciekawe gadżety łazienkowe, między innymi: szczoteczki do zębów, metrówki, chusteczki chigieniczne, ręczniki i szlafroki, zestawy kąpielowe, termofory, platerki i wiele innych! Poznaj nasze gadżety łazienkowe z nadrukiem!

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • Szybki podgląd
  1,40 zł / szt.

  Opis: białe pudełko na kubek 300/400 ml. Rozmiar produktu: 120 x 135 x 85 mm Nadruk: sitodruk/naklejka winylowa Rozmiar nadruku: 90x90 mm UWAGA! Podana cena ma charakter poglądowy, nie zawiera kosztów nadruku oraz zależna jest od ilości wycenianego towaru. Zachęcamy do składania zapytań!

  1,40 zł / szt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji