Filtruj według

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 186,00 zł

Metoda nadruku

Metoda nadruku

Nawigacja bloga

Aktualności

Torby ekologiczne

Ekologiczne torby na zakupy dają możliwość wielokrotnego wykorzystania ich w trakcie wypraw do sklepów. W związku z tym są niesamowicie praktyczne i jednocześnie sprzyjają środowisku naturalnemu. Warto pamiętać o tym, że jednorazowe plastikowe reklamówki rozkładają się bardzo długo, a ich recycling wymaga segregacji odpadów. Jedna tylko plastikowa torba może rozkładać się około 400 lat natomiast butelka aż 1000. Aby tego uniknąć, można sięgać po torby eko z własnym nadrukiem, które nie tylko są uszyte z przyjaznych środowisku tworzyw, ale również doskonale nadają się do wielokrotnego użytku. Torby eko z własnym nadrukiem gwarantują także doskonały look w trakcie zakupowych wypraw. Nie można już tego powiedzieć o plastikowych reklamówkach. Jeżeli zatem interesują Cię na przykład torby płócienne z nadrukiem, które w dodatku mogą zareklamować Twoją markę, koniecznie przejrzyj naszą ofertę! 

Aktywne filtry

Torby ekologiczne materiałowe - wymiar marketingowy

Decydując się na torby ekologiczne materiałowe z nadrukiem, masz gwarancję, że informacja o Twojej działalności będzie widoczna w przestrzeni publicznej. To z kolei zainteresuje Twoją ofertą pokaźne grono odbiorców. Ponadto wręczając torby ekologiczne z bawełny na przykład jako upominek swoim pracownikom bądź też klientom, ocieplasz wizerunek swojej firmy. Jako producent toreb ekologicznych doskonale wiemy, jak połączyć aspekt praktyczny z marketingowym. W związku z tym możesz spodziewać się oryginalnego wzornictwa, funkcjonalności, a także skutecznej reklamy.

Eko torby z nadrukiem hurtownia - dlaczego my?

Warto zdecydować się na nasze torby ekologiczne z nadrukiem z wielu powodów. Jednym z nich jest opisana powyżej funkcjonalność i możliwość reklamy firmy. Drugim powodem jest doskonała jakość wykonania. Na uwagę zasługuje także atrakcyjna cena produktów. Wszystkie torby eko z nadrukiem dostępne są za stosunkowo niewielkie pieniądze, co docenisz, zwłaszcza gdy zamawiasz większą ich liczbę. Na uwagę zasługuje również trwałość i funkcjonalność toreb. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących oferty, zapraszamy do kontaktu z nami. Napisz lub zadzwoń do nas, aby ustalić szczegóły spersonalizowanego zamówienia. Nasza hurtownia zapewnia sprawną i bezproblemową obsługę. Serdecznie zapraszamy do dokonywania zakupów!