Nawigacja bloga

Aktualności

DŁUGOPISY REKLAMOWE Z NADRUKIEM

Długopis z nadrukiem to prosty, użyteczny i długotrwały gadżet reklamowy. Dzięki bardzo szerokiej ofercie, bez problemu dobierzemy długopisy odpowiednie dla Twojej  branży, pasujące do Twojej kampanii reklamowej lub do wizerunku Twojej firmy. Na długopisach możemy umieścić dowolną grafikę, logo, czy tekst, nawet bardzo drobny.

Posiadamy bardzo szeroką ofertę na długopisy reklamowe metalowe, plastikowe i ekologiczne w bardzo dobrej cenie.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

  • 0,00 zł - 431,00 zł

Metoda nadruku

Nie wybrano

Materiał

Nie wybrano

Kolor

Długopisy reklamowe - rodzaje

Oferujemy szeroki wybór typów i kolorów długopisów z nadrukiem. Posiadamy długopisy metalowe, plastikowe, a także długopisy EKO – wykonane z materiałów biodegradowalnych, takich jak drewno, bambus, słoma pszeniczna, czy nawet papier. Mamy także długopisy dostosowane dzięki specjalnym końcówkom do użytku z ekranami dotykowymi.

Nadruk na długopisach reklamowych

Nadruk na długopisach wykonujemy w kilku technologiach, najczęściej jednak jest to grawer na długopisach metalowych i ekologicznych oraz tampodruk na długopisach plastikowych. Zarówno przy grawerze, jak i przy nadruku zwracamy szczególną uwagę na jakość i odwzorowanie szczegółów. Grawer na długopisach metalowych zapewnia największą trwałość, jest całkowicie nieścieralny.

Grawer laserowy na długopisach

Długopisy reklamowe z grawerem wykonujemy na miejscu przy użyciu najszybszego i najbardziej precyzyjnego lasera Trotec, co zapewnia błyskawiczny czas realizacji i maksymalną jakość produktu. Grawer laserowy umożliwia także personalizację, w tej sytuacji ciekawym pomysłem poza logo firmy, jest wygrawerowanie indywidualnego tekstu, np. imię i nazwisko.