Nawigacja bloga

Aktualności

KUBKI REKLAMOWE

Szeroka oferta na ciekawe i tanie kubki aluminiowe oraz kubki ze stali nierdzewnej. Kubki aluminiowe z logo idealnie sprawdzają się na wycieczkach lub u osób, które obawiają się, że produkt może się stłuc. Nasze kubeczki występują w różnych pojemnościach, kształtach i rozmiarach. Poznaj nasze kubki aluminiowe z nadrukiem!

Aktywne filtry

Kubki aluminiowe czy kubki stalowe z logo?

Reklamowe kubki aluminiowe czy stalowe to ulubiony gadżet wielbicieli wycieczek czy imprez outdorowych. Produkt ten sprawdza się świetnie jako kubek turystyczny. Przydatny jako ekwipunek na każdym biwaku czy campingu. Dzięki niemu można delektować się pyszną kawą i herbatą, nawet w najcięższych warunkach. Kubki ze stali nierdzewnej czy kubki aluminiowe to kategoria z szeroką ofertą wzorów, kolorów i pojemności. Kubki aluminiowe będą na pewno lżejszym rozwiązaniem, szczególnie ważnym podczas długich wypraw. Kubki ze stali nierdzewnej sprawdzą się w bardziej ekstremalnych warunkach. Polecamy również ostatnio popularne wśród naszych klientów kubki emaliowane czy kubki aluminiowe z karabińczykiem. 

Kubki reklamowe z nadrukiem 

Metalowe kubki reklamowe to jeden z tych produktów, który świetnie będzie się prezentował z grawerem laserowym. Nie jest to jednak jedyna technika nadruku jaką możemy zastosować na tym produkcie. Dzięki użyciu na przykład sublimacji możemy odtworzyć na nich wielokolorowe i rozbudowane wzory z dużą precyzją. Efekt na pewno zachwyci odbiorców. Taki sam efekt możemy uzyskać dzięki zastosowaniu sublimacji również na porcelanowych kubkach reklamowych. Jest to bardzo dokładna i bardzo szybka technika nadruku. Dzięki niej w Lumie możemy przygotować dla Ciebie kubki reklamowe z Twoim logo w bardzo krótkim czasie. Sublimację możemy zastosować również na innych akcesoriach reklamowych. 

Kubki metalowe, termosy, kubki termiczne

Kubki aluminiowe i kubki ze stali nierdzewnej to tylko niektóre naczynia które mogą przydać się na biwaku. Warto jednak pamiętać, że tego typu produkty to użyteczne gadżety reklamowe również w innych warunkach. Przydadzą się na przykład w trasie, przy pracy na magazynie czy wyjeździe służbowym. Tak naprawdę jednak to upominki reklamowe na każdą okazję. Pamiętaj, że kubki turystyczne czy kubki emaliowane to nie wszystko. Możesz wybierać spośród różnych akcesoriów jak termosy reklamowe, kubki termiczne, bidony czy butelki reklamowe. To duży wybór produktów dobrej jakości w różnych kolorach, pojemności i zastosowaniu. Duży wybór produktów na pewno pozwoli wybrać coś dla Twojej firmy i wyeksponować Twoje logo. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i doradzi przy wyborze kubków, termosów czy innych akcesoriów w tej i  każdej innej kategorii. Skontaktuj się z nami już dziś i skomponujmy razem ekwipunek reklamowy dla Twojej firmy!