Nawigacja bloga

Aktualności

BUTELKI I BIDONY Z NADRUKIEM

Butelki reklamowe z nadrukiem w różnych kształtach i rozmiarach. Butelki sportowe, butelki plastikowe, butelki aluminiowe, butelki szklane, butelki z bambusowym korkiem i wiele innych. Butelki z nadrukiem to idealny nośnik reklamy, nie tylko dla sportowców. Dzięki dostępnym w tej kategorii bidonom reklamowym możliwe jest zaistnienie w świadomości potencjalnych i już obecnych klientów. Łączymy to, co praktyczne dla użytkowników bidonów oraz butelek z tym, co wartościowe dla właścicieli firm, których logotypy znajdują się na powierzchni gadżetów. 

Aktywne filtry

Filtruj według

Bidony reklamowe - praktyczne zastosowanie 

Dostępne w naszym sklepie bidony z logo są przede wszystkim praktyczne dla użytkowników. Dla przykładu butelki sportowe dają możliwość zabrania ich chociażby na rowerową przejażdżkę bądź też na siłownie. W związku z tym posiadacze tych gadżetów mogą czuć się komfortowo w trakcie aktywności fizycznej. Butelka z nadrukiem może również efektownie się prezentować w dłoni użytkownika. Jeśli dobrze zaprojektujesz swoją grafikę, taka butelka może być wyrazistym oraz dostrzegalnym nośnikiem reklamy. Możliwości wizualnego wykonania jest mnóstwo, gdyż do dyspozycji jest cała gama kolorów, a także grafik i napisów, które mogą pojawić się na powierzchni. Co ważne, jest to również świetny nośnik reklamy. 

Bidony z logo - doskonała reklama firmy 

Wyobraź sobie sytuację, w której swoim pracownikom bądź też klientom wręczasz w ramach upominku stylowe bidony z logo firmy. Jak wiadomo, każdy lubi prezenty i sam ten gest sprawi już, że Twoja firma będzie wzbudzać pozytywne odczucia. Przyjemne doznania płynące z uprawiania sportu bądź też wycieczek zaczną kojarzyć się użytkownikom butelek z nazwą Twojej marki. Gdziekolwiek pojawią się oferowane gadżety, widoczny będzie trwały nadruk, który utkwi w podświadomości użytkowników, a także osób z ich otoczenia. W związku z tym informacja o istnieniu Twojej marki przedostanie się do przestrzeni publicznej. Ten fakt pozytywnie wpłynie także na wizerunek Twojej działalności. 

Czym się kierować, kupując bidony z własnym nadrukiem? 

Decydując się na konkretny rodzaj bidonu bądź też butelki, zwróć uwagę na: 

  • • materiał wykonania, 
  • • design produktu (m.in. kształt oraz kolor), 
  • • właściwości termiczne, 
  • • miejsce, w którym chcesz umieścić grafikę swojej firmy. 

Wykonane z różnych materiałów bidony na zamówienie (szklane jak i plastikowe) mogą być dodatkowo chowane w stylowym etui. Poszczególne modele butelek różnią się także między sobą ze względu na kształt. W związku z tym masz do dyspozycji zarówno typowo sportowe wykonanie, jak i produkty o klasycznym wyglądzie. Ważną kwestią jest również fakt, czy dany bidon jest termiczny. Butelki ze stali nierdzewnej o podwyższonym standardzie dzięki próżni między ściankami utrzymują temperaturę do ok. 12 godzin, później ich temperatura spada do 40 stopni. Dzięki temu produkt ten okazuje się niezastąpiony w trakcie na przykład pieszych lub rowerowych wycieczek. Przyjrzyj się także oferowanym przez nas modelom bidonów pod kątem miejsca, w którym można wyeksponować nazwę i logo firmy. Ma to spore znaczenie dla wizerunku działalności, a także siły przebicia w przestrzeni publicznej. Im lepiej wyeksponowane logo, tym mocniej zapada w pamięć informacja o istnieniu Twojej marki. 

Bidony z nadrukiem — dlaczego nasza oferta? 

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na butelki szklane z nadrukiem, czy też na sportowe bidony z logotypem Twojej firmy, masz gwarancję najwyższej jakości ich wykonania. To z kolei oznacza, że Twoja marka będzie kojarzyła się z solidnością, a także niezawodnością. Warto wybrać gadżety oferowane w tej kategorii ze względu na możliwość połączenia wysokiego poziomu funkcjonalności ze skuteczną reklamą. Informacja o Twojej firmie trafi tym sposobem do przestrzeni publicznej, a to z kolei sprawi, że przyciągniesz do siebie sporą liczbę całkowicie nowych klientów. 

Z drugiej strony upominek w postaci stylowych bidonów bardzo mocno wpływa na wizerunek Twojej działalności. Decydując się na naszą ofertę, masz jednocześnie gwarancję atrakcyjnych cen wszystkich produktów. Tę z kolei cechę naszego asortymentu docenisz, zwłaszcza gdy wybierasz większe zamówienia.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości dotyczących gadżetów skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz do nas także w sytuacji, gdy chcesz wykonać spersonalizowane zamówienie. Nasi eksperci bardzo chętnie wskażą Ci najlepsze warianty i ustalą wszelkie szczegóły. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!