Nawigacja bloga

Aktualności

KUBKI I BUTELKI TERMICZNE Z NADRUKIEM

Poznaj nasze kubki termiczne z nadrukiem. Kubki termiczne z logo są idealnym, trwałym i skutecznym środkiem reklamy. Na wszystkich kubkach termicznych wykonujemy znakowanie. Dzięki niemu efektowne gadżety mogą stać się jednocześnie środkiem marketingowym. Użytkownicy dostrzegą każdego dnia logo oraz nazwę Twojej firmy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą produktów! 

Aktywne filtry

Filtruj według

Czym są kubki termiczne reklamowe? 

Nasze kubki termiczne z logo użytkownicy docenią zwłaszcza za ich praktyczną funkcję. Dzięki temu, że są to naczynia o specjalnej konstrukcji, pomiędzy ściankami tworzy się tak zwana próżnia techniczna. Za sprawą tego można bez problemu przechowywać tam zarówno ciepłe, jak i zimne napoje. Poręczne kubki termiczne na zamówienie są doskonałe do przechowywania na przykład: 

  • • kawy, 
  • • herbaty, 
  • • zimnych napojów, 
  • • wody. 

Za sprawą zaawansowanej technologii budowy, nasze produkty pozwalają na utrzymanie ciepła lub zimna nawet przez 12 godzin. 

Drugim ważnym aspektem kubków termicznych reklamowych, które oferuje nasz sklep, jest ich aspekt marketingowy. Pamiętaj, że nad realizacją zamówienia czuwają zawsze profesjonalni graficy. 

Kubki termiczne z logo - dbamy o wizerunek Twojej marki 

Wszelkie gadżety z nadrukiem dobieramy idealnie do profilu Twojej firmy. 

W związku z tym możesz być pewien, że materiały reklamowe, takie jak kubki termiczne, sklep lumagadżety.pl „szyje na miarę" Twojego wizerunku i branży, którą reprezentujesz. Możesz być zatem pewien wsparcia w procesie doboru gadżetów do profilu działalności i identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Decydując się na gadżety, które doskonale odzwierciedlają profil Twojej działalności, budujesz zatem świadomość swojej marki. Jednocześnie dostarczasz użytkownikom kubków funkcjonalne rozwiązanie, które przydaje się w trakcie dnia codziennego. 

Kubki termiczne reklamowe - czym się kierować w trakcie zakupu? 

Dobierz przede wszystkim odpowiednią pojemność naczynia. Aby wybrać optymalny rozmiar kubka termicznego, zastanów się, ile osób będzie korzystać z przechowywanego napoju oraz na jak długie wyprawy będziesz go zabierać. Drugim ważnym aspektem tego produktu jest jego estetyka. Chodzi tutaj zarówno o kształt, jak i kolor naczynia. Dostępne są kubki odpowiednie zarówno dla dzieci jaki i dorosłych, dostosowane do ich różnych potrzeb podczas użytkowania. Wielość barw, w jakich dostępne są kubki termiczne reklamowe, także robi ogromne wrażenie. Ważnym kryterium wyboru jest także materiał wykonania. Dla osób, które cenią sobie oryginalność, przygotowaliśmy na przykład bambusowe kubki podróżne. Materiałów, z których produkujemy naczynia, jest jednak znacznie więcej. 

Kubki termiczne z nadrukiem - zalety gadżetów 

Kubki termiczne z własnym nadrukiem są nie tylko niesamowicie praktyczne, ale stanowią również nośnik reklamy. Praktyczne dlatego, że utrzymują temperaturę wlanej cieczy. Bez względu na to, jaki płyn będzie wlewany nie musisz się obawiać tego, że po krótkim czasie ulegnie ochłodzeniu. Kubki termiczne na zamówienie pozwalają zatem użytkownikom napić się ciepłej herbaty na przykład w trakcie zimowej podróży. Z drugiej strony ważny jest aspekt marketingowy. Stylowe gadżety w postaci kubków, to gwarancja reklamy nie tylko wśród klientów i pracowników, ale także ich znajomych, przyjaciół oraz bliskich. 

Kubki termiczne z napisem - dlaczego nasza oferta? 

Warto zdecydować się na nasze kubki termiczne ze względu na bardzo wysoką jakość wykonania. Chodzi tutaj zarówno o funkcjonalność, jak i estetykę. Wygoda użytkowania sprawia, że doskonale sprawdzą się one na przykład w szkole, w pracy, na uczelni bądź też w trakcie wycieczek. Z kolei estetyka sprawia, że kubki termiczne z napisem doskonale prezentują się i stawiają Twoją markę w dobrym świetle. Żadnym problemem nie jest dla nas umieszczenie atrakcyjnej grafiki na powierzchni naczyń. Będzie ona trafnie nawiązywać do Twojej działalności, a co za tym idzie budować pozytywne skojarzenia związane z Twoim biznesem. Kolejnym ważnym powodem, dla którego warto zdecydować się akurat na nasz asortyment, jest atrakcyjny cennik. To ważne zwłaszcza w sytuacji, gdy zamawiasz większą liczbę egzemplarzy kubków termicznych. Przejrzyj tę kategorię i sprawdź, jakie kubki termiczne z nadrukiem możemy dla Ciebie wykonać, a następnie skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że sprostamy nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów!